Mieszkanie do wynajęcia: Włochy
3 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
34 m2
Cena za m2
88 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Włochy Okęcie ul. Marcina Flisa
4 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
52 m2
Cena za m2
87 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Włochy Raków al. Aleja Krakowska
4 200 PLN
3 pokoje
| 60 m2
| 70 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Włochy Stare Włochy ul. Budki Szczęśliwickie
4 200 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
60 m2
Cena za m2
70 PLN
4 500 PLN
3 pokoje
| 55.20 m2
| 82 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Włochy Salomea al. Aleje Jerozolimskie
4 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
55.20 m2
Cena za m2
82 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Włochy Salomea al. Aleje Jerozolimskie
2 700 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
28.40 m2
Cena za m2
95 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Włochy Raków ul. Łopuszańska
3 400 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
41 m2
Cena za m2
83 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Włochy ul. Wagonowa
3 900 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
63 m2
Cena za m2
62 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Włochy Stare Włochy ul. Krańcowa
2 800 PLN
2 pokoje
| 42.90 m2
| 65 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Włochy Stare Włochy ul. Fasolowa
2 800 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
42.90 m2
Cena za m2
65 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Włochy Stare Włochy ul. Fasolowa
3 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
37 m2
Cena za m2
95 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Włochy Raków ul. Łopuszańska
Szukasz Działka lokum, posiadłości, działki czy lokalu do kupienia lub do wynajęcia? Zapoznaj się z ofertą firmy Tur Nieruchomości.
Oferujemy fachowe wsparcie i dobre ceny: przydatna wyszukiwarka pomaga błyskawicznie odnaleźć najbardziej atrakcyjne propozycje nieruchomości, budynku mieszkalnego, terenu, powierzchni usługowej na sprzedaż lub na wynajem, a nasi pracownicy zadbają o szybki i przyjemny przebieg każdej transakcji
Lokale mieszkalne, Domy, Działki, Lokale usługowe w sprzedaży lub na wynajem dobra jakość w rozsądnej cenie.
Niezależnie od tego, czy zależy ci na dużym, czy raczej niewielkim lokalu mieszkalnym, obiekcie mieszkalnym, terenie, na naszej stronie z pewnością odkryjesz coś dla siebie.
Z usług biura korzysta coraz więcej firm dysponujących lokalami mieszkalnymi, domami do sprzedania, lub do wynajęcia w różnych częściach Warszawy. Nieruchomości do sprzedania lub na wynajem o różnorodnym metrażu i położeniu czekają na chętnych: przeczytaj oferty nieruchomości oraz skontaktuj się z biurem Tur Nieruchomości, a wesprzemy cię w wyborze i uporządkujemy wszystkie procedury związane z nabyciem lub umową najmu.
Skontaktuj się z nami !