Mieszkanie do wynajęcia: Włochy
4 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
52 m2
Cena za m2
87 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Włochy Raków al. Aleja Krakowska
4 200 PLN
3 pokoje
| 60 m2
| 70 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Włochy Stare Włochy ul. Budki Szczęśliwickie
4 200 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
60 m2
Cena za m2
70 PLN
4 500 PLN
3 pokoje
| 55.20 m2
| 82 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Włochy Salomea al. Aleje Jerozolimskie
4 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
55.20 m2
Cena za m2
82 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Włochy Salomea al. Aleje Jerozolimskie
2 700 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
28.40 m2
Cena za m2
95 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Włochy Raków ul. Łopuszańska
3 400 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
41 m2
Cena za m2
83 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Włochy ul. Wagonowa
3 900 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
63 m2
Cena za m2
62 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Włochy Stare Włochy ul. Krańcowa
2 800 PLN
2 pokoje
| 42.90 m2
| 65 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Włochy Stare Włochy ul. Fasolowa
2 800 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
42.90 m2
Cena za m2
65 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Włochy Stare Włochy ul. Fasolowa
3 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
37 m2
Cena za m2
95 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Włochy Raków ul. Łopuszańska
Szukasz Mieszkania nieruchomości, budynku mieszkalnego, terenu przemysłowego czy lokalu do kupienia lub na wynajem? Zapoznaj się z katalogiem biura Tur Nieruchomości.
Oferujemy profesjonalne wsparcie i dobre ceny: przyjazna wyszukiwarka pomaga szybko wyszukać najbardziej pasujące oferty lokali mieszkalnych, posiadłości, ziemi, powierzchni biurowej do nabycia lub do wynajęcia, a nasi agenci zadbają o błyskawiczny i bezproblemowy przebieg każdej transakcji
Mieszkania, Domy, Ogródki działkowe, Powierzchnie usługowe do kupienia lub do wynajęcia godna uwagi jakość w najlepszej cenie.
Niezależnie od tego, czy zależy ci na obszernym, czy raczej niedużym lokalu mieszkalnym, domu, terenie działkowym, na stronie biura Tur Nieruchomości niewątpliwie odkryjesz coś dla siebie.
Z usług naszych ekspertów korzysta coraz więcej firm dysponujących apartamentami, budynkami mieszkalnymi do sprzedania, lub na wynajem w różnych dzielnicach Warszawy. Nieruchomości do nabycia lub na wynajem o różniącym się powierzchni i położeniu czekają na chętnych: prześledź ogłoszenia nieruchomości oraz skontaktuj się z naszym doradcą, a doradzimy ci w wyborze i uporządkujemy wszystkie kwestie związane z przeniesieniem własności lub umową najmu.
Skontaktuj się z nami !