Mieszkanie do wynajęcia: Wola
2 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
46 m2
Cena za m2
54 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola ul. Ogrodowa
3 800 PLN
2 pokoje
| 48.80 m2
| 78 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Wola Młynów ul. Stanisława Staszica
3 800 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
48.80 m2
Cena za m2
78 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola Młynów ul. Stanisława Staszica
4 900 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
35 m2
Cena za m2
140 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola ul. Krochmalna
6 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
86 m2
Cena za m2
76 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola ul. Giełdowa
3 300 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
41 m2
Cena za m2
80 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola al. Aleja Solidarności
4 800 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
70 m2
Cena za m2
69 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola ul. Mroczna
3 200 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
32 m2
Cena za m2
100 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola Ulrychów ul. Redutowa
6 800 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
82.70 m2
Cena za m2
82 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola ul. Jana Kazimierza
4 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
57.80 m2
Cena za m2
69 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola Nowolipki ul. Okopowa
6 200 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
70 m2
Cena za m2
89 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola ul. Kolejowa
3 600 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
56.45 m2
Cena za m2
64 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola ul. Żytnia
4 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
56 m2
Cena za m2
80 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola ul. Łucka
8 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
126 m2
Cena za m2
63 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola al. Aleja Jana Pawła II
3 500 PLN
2 pokoje
| 39.98 m2
| 88 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Wola Odolany ul. Jana Kazimierza
3 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
39.98 m2
Cena za m2
88 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola Odolany ul. Jana Kazimierza
3 700 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
38 m2
Cena za m2
97 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola ul. Platynowa
3 300 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
55 m2
Cena za m2
60 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola ul. Batalionu AK "Pięść"
3 600 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
50 m2
Cena za m2
72 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola ul. Radziwie
2 300 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
27 m2
Cena za m2
85 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola ul. Miła
3 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
63.80 m2
Cena za m2
47 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola ul. Płocka
2 900 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
37.10 m2
Cena za m2
78 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola ul. Górczewska
2 900 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
44 m2
Cena za m2
66 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola Czyste ul. Janusza Korczaka
4 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
36 m2
Cena za m2
111 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola ul. Prosta
4 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
36 m2
Cena za m2
111 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola ul. Prosta
Szukasz Działka własnego kąta, posiadłości, posesji,gruntu rolnego czy pomieszczenia do sprzedania lub do wynajęcia? Zapoznaj się ze stroną internetową biura Tur Nieruchomości.
Oferujemy kompetentne doradztwo i opłacalne ceny: wygodna wyszukiwarka pomaga błyskawicznie odnaleźć najbardziej warte uwagi propozycje lokali mieszkalnych, domu, posesji,gruntu rolnego, powierzchni usługowej do sprzedania lub do wynajęcia, a nasi eksperci zadbają o sprawny i przyjemny przebieg każdej umowy
Lokale mieszkalne, Budynki mieszkalne, Posesje, Lokale usługowe do kupienia lub na wynajem wysoka jakość w atrakcyjnej cenie.
Niezależnie od tego, czy zależy ci na obszernym, czy raczej małym lokalu mieszkalnym, budynku, terenie działkowym, na stronie biura Tur Nieruchomości bez wątpienia odnajdziesz coś dla siebie.
Z usług naszych ekspertów korzysta coraz więcej klientów dysponujących lokalami mieszkalnymi, budynkami mieszkalnymi do sprzedania, lub do wynajęcia w różnych częściach Warszawy. Nieruchomości do sprzedania lub na wynajem o różnym rozmiarze i umiejscowieniu czekają na klientów: przejrzyj ogłoszenia nieruchomości i skontaktuj się z naszym doradcą, a pomożemy ci w wyborze i załatwimy wszystkie zagadnienia związane z kupnem lub umową najmu.
Zadzwoń do nas !