Mieszkanie do wynajęcia: Wola
4 900 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
35 m2
Cena za m2
140 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola ul. Krochmalna
6 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
86 m2
Cena za m2
76 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola ul. Giełdowa
3 300 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
41 m2
Cena za m2
80 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola al. Aleja Solidarności
4 800 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
70 m2
Cena za m2
69 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola ul. Mroczna
3 200 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
32 m2
Cena za m2
100 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola Ulrychów ul. Redutowa
6 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
86 m2
Cena za m2
76 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola ul. Giełdowa
6 800 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
82.70 m2
Cena za m2
82 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola ul. Jana Kazimierza
3 300 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
37 m2
Cena za m2
89 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola ul. Cypriana Kamila Norwida
4 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
57.80 m2
Cena za m2
69 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola Nowolipki ul. Okopowa
3 300 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
50 m2
Cena za m2
66 PLN
MAŁOPOLSKIE Kraków Wola Duchacka ul. Strumienna
6 200 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
70 m2
Cena za m2
89 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola ul. Kolejowa
3 600 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
56.45 m2
Cena za m2
64 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola ul. Żytnia
4 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
56 m2
Cena za m2
80 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola ul. Łucka
8 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
126 m2
Cena za m2
63 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola al. Aleja Jana Pawła II
3 500 PLN
2 pokoje
| 39.98 m2
| 88 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Wola Odolany ul. Jana Kazimierza
3 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
39.98 m2
Cena za m2
88 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola Odolany ul. Jana Kazimierza
3 700 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
38 m2
Cena za m2
97 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola ul. Platynowa
3 300 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
55 m2
Cena za m2
60 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola ul. Batalionu AK "Pięść"
3 600 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
50 m2
Cena za m2
72 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola ul. Radziwie
2 300 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
27 m2
Cena za m2
85 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola ul. Miła
3 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
63.80 m2
Cena za m2
47 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola ul. Płocka
2 900 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
37.10 m2
Cena za m2
78 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola ul. Górczewska
2 900 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
44 m2
Cena za m2
66 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola Czyste ul. Janusza Korczaka
4 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
36 m2
Cena za m2
111 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola ul. Prosta
Szukasz Mieszkania lokalu mieszkalnego, posiadłości, gruntu czy powierzchni biurowej na sprzedaż lub na wynajem? Zapoznaj się z ofertą agencji nieruchomości Tur Nieruchomości.
Oferujemy kompetentne wsparcie i elastyczne ceny: wygodna wyszukiwarka pomaga szybko odszukać najbardziej odpowiednie propozycje apartamentów, posiadłości, terenu przemysłowego, powierzchni biurowej do nabycia lub na wynajem, a nasi agenci zadbają o błyskawiczny i bezstresowy przebieg każdej transakcji
Lokale mieszkalne, Budynki mieszkalne, Działki, Lokale do kupienia lub do wynajęcia dobra jakość w dobrej cenie.
Niezależnie od tego, czy zależy ci na dużym, czy raczej niedużym lokalu mieszkalnym, domu, ogródku działkowym, na naszej stronie bez wątpienia odkryjesz coś dla siebie.
Z usług naszych ekspertów korzysta coraz więcej osób dysponujących mieszkaniami, domami do sprzedania, lub na wynajem w różnych częściach Warszawy. Nieruchomości do kupienia lub na wynajem o różniącym się metrażu i usytuowaniu czekają na chętnych: przeczytaj informacje nieruchomości i skontaktuj się z naszą agencją, a doradzimy ci w wyborze i załatwimy wszystkie kwestie związane ze sprzedażą lub umową najmu.
Zadzwoń do nas !