Mieszkanie do wynajęcia: Wola
3 300 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
41 m2
Cena za m2
80 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola al. Aleja Solidarności
4 800 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
70 m2
Cena za m2
69 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola ul. Mroczna
3 200 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
32 m2
Cena za m2
100 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola Ulrychów ul. Redutowa
6 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
86 m2
Cena za m2
76 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola ul. Giełdowa
6 800 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
82.70 m2
Cena za m2
82 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola ul. Jana Kazimierza
3 300 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
37 m2
Cena za m2
89 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola ul. Cypriana Kamila Norwida
4 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
57.80 m2
Cena za m2
69 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola Nowolipki ul. Okopowa
3 300 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
50 m2
Cena za m2
66 PLN
MAŁOPOLSKIE Kraków Wola Duchacka ul. Strumienna
6 200 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
70 m2
Cena za m2
89 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola ul. Kolejowa
3 600 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
56.45 m2
Cena za m2
64 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola ul. Żytnia
4 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
56 m2
Cena za m2
80 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola ul. Łucka
8 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
126 m2
Cena za m2
63 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola al. Aleja Jana Pawła II
3 500 PLN
2 pokoje
| 39.98 m2
| 88 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Wola Odolany ul. Jana Kazimierza
3 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
39.98 m2
Cena za m2
88 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola Odolany ul. Jana Kazimierza
3 700 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
38 m2
Cena za m2
97 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola ul. Platynowa
3 300 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
55 m2
Cena za m2
60 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola ul. Batalionu AK "Pięść"
3 600 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
50 m2
Cena za m2
72 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola ul. Radziwie
2 300 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
27 m2
Cena za m2
85 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola ul. Miła
3 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
63.80 m2
Cena za m2
47 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola ul. Płocka
2 900 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
37.10 m2
Cena za m2
78 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola ul. Górczewska
2 900 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
44 m2
Cena za m2
66 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola Czyste ul. Janusza Korczaka
4 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
36 m2
Cena za m2
111 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola ul. Prosta
4 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
36 m2
Cena za m2
111 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola ul. Prosta
4 800 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
43 m2
Cena za m2
112 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola ul. Krochmalna
7 500 PLN
5 pokoje
| 150 m2
| 50 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Wola Nowolipki al. Aleja Jana Pawła II
Szukasz Działka lokalu mieszkalnego, domu, terenu przemysłowego czy powierzchni usługowej do nabycia lub na wynajem? Zapoznaj się z propozycjami lokalnej firmy Tur Nieruchomości.
Oferujemy profesjonalne wsparcie i przystępne ceny: przyjazna wyszukiwarka pomaga sprawnie wyszukać najbardziej atrakcyjne oferty nieruchomości, posiadłości, gruntu pod zabudowę, pomieszczenia do nabycia lub na wynajem, a nasi doradcy zadbają o szybki i przyjemny przebieg każdego porozumienia
Lokale mieszkalne, Budynki mieszkalne, Ogródki działkowe, Powierzchnie usługowe do kupienia lub na wynajem godna uwagi jakość w niewielkiej cenie.
Niezależnie od tego, czy zależy ci na sporym, czy raczej małym własnym kącie, budynku, terenie, na stronie biura Tur Nieruchomości na pewno natrafisz na coś dla siebie.
Z usług naszych ekspertów korzysta coraz więcej klientów dysponujących lokalami mieszkalnymi, domami na sprzedaż, lub do wynajęcia w różnych dzielnicach Warszawy. Nieruchomości do kupienia lub na wynajem o różniącym się rozmiarze i położeniu czekają na zainteresowanych: prześledź informacje nieruchomości i skontaktuj się z naszą agencją, a pomożemy ci w wyborze i zrealizujemy wszystkie zagadnienia związane ze sprzedażą lub umową najmu.
Zapraszamy do współpracy!