Mieszkanie do wynajęcia: Żoliborz
2 600 PLN
1 pokoje
| 34.83 m2
| 75 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Żoliborz ul. Rafała Krajewskiego
2 600 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
34.83 m2
Cena za m2
75 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Żoliborz ul. Rafała Krajewskiego
5 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
76.50 m2
Cena za m2
72 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Żoliborz ul. Ludwika Rydygiera
2 700 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
36 m2
Cena za m2
75 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Żoliborz ul. Kazimierza Promyka
3 800 PLN
2 pokoje
| 49.54 m2
| 77 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Stary Żoliborz ul. Juliusza Słowackiego
3 800 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
49.54 m2
Cena za m2
77 PLN
11 215 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
107 m2
Cena za m2
105 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Stary Żoliborz ul. Sierpecka
2 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
45.10 m2
Cena za m2
55 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Żoliborz ul. Gwiaździsta
5 100 PLN
2 pokoje
| 60 m2
| 85 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Żoliborz Marymont-Potok ul. Gwiaździsta
5 100 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
60 m2
Cena za m2
85 PLN
6 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
83.65 m2
Cena za m2
78 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Żoliborz ul. Hanki Czaki
9 900 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
120 m2
Cena za m2
83 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Żoliborz ul. gen. Józefa Zajączka
8 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
92 m2
Cena za m2
87 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Żoliborz ul. Ludwika Rydygiera
Szukasz Dom własnych czterech kątów, posiadłości, posesji,gruntu rolnego czy powierzchni biurowej do sprzedania lub na wynajem? Zapoznaj się z szeroką gammą ofert lokalnych ekspertów z Tur Nieruchomości.
Oferujemy kompetentne wsparcie i najlepsze ceny: praktyczna wyszukiwarka pomaga sprawnie odszukać najbardziej atrakcyjne propozycje apartamentów, posiadłości, gruntu pod zabudowę jednorodzinną, lokalu usługowego do nabycia lub do wynajęcia, a nasi specjaliści zadbają o błyskawiczny i bezproblemowy przebieg każdego kontraktu
Mieszkania, Budynki mieszkalne, Działki, Lokale do sprzedania lub na wynajem najlepsza jakość w opłacalnej cenie.
Niezależnie od tego, czy zależy ci na dużym, czy raczej małym lokum, obiekcie mieszkalnym, ogródku działkowym, na naszej stronie z pewnością odkryjesz coś dla siebie.
Z usług naszej firmy korzysta coraz więcej osób dysponujących mieszkaniami, domami na sprzedaż, lub do wynajęcia w różnych obszarach Warszawy. Nieruchomości do kupienia lub do wynajęcia o różnym rozmiarze i usytuowaniu czekają na chętnych: prześledź ogłoszenia nieruchomości i napisz do nas, a pomożemy ci w wyborze i zorganizujemy wszystkie zagadnienia związane z kupnem lub najmem.
Skontaktuj się z nami !