Mieszkanie do wynajęcia: Żoliborz
2 700 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
36 m2
Cena za m2
75 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Żoliborz ul. Kazimierza Promyka
4 000 PLN
2 pokoje
| 49.54 m2
| 81 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Stary Żoliborz ul. Juliusza Słowackiego
4 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
49.54 m2
Cena za m2
81 PLN
11 215 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
107 m2
Cena za m2
105 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Stary Żoliborz ul. Sierpecka
2 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
45.10 m2
Cena za m2
55 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Żoliborz ul. Gwiaździsta
5 100 PLN
2 pokoje
| 60 m2
| 85 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Żoliborz Marymont-Potok ul. Gwiaździsta
5 100 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
60 m2
Cena za m2
85 PLN
6 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
83.65 m2
Cena za m2
78 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Żoliborz ul. Hanki Czaki
9 900 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
120 m2
Cena za m2
83 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Żoliborz ul. gen. Józefa Zajączka
8 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
92 m2
Cena za m2
87 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Żoliborz ul. Ludwika Rydygiera
Szukasz Dom lokalu mieszkalnego, domu, ziemi czy lokalu do nabycia lub do wynajęcia? Zapoznaj się z ofertą ekspertów Tur Nieruchomości.
Oferujemy fachowe doradztwo i elastyczne ceny: praktyczna wyszukiwarka pomaga szybko wyszukać najbardziej pasujące propozycje nieruchomości, domu, ziemi, powierzchni biurowej do nabycia lub do wynajęcia, a nasi pracownicy zadbają o ekspresowy i bezstresowy przebieg każdego porozumienia
Mieszkania, Domy, Posesje, Lokale usługowe w sprzedaży lub na wynajem najlepsza jakość w rozsądnej cenie.
Niezależnie od tego, czy zależy ci na dużym, czy raczej niedużym lokalu mieszkalnym, budynku, kawałku ziemi, na naszym portalu z pewnością znajdziesz coś dla siebie.
Z usług biura korzysta coraz więcej osób dysponujących lokalami mieszkalnymi, budynkami mieszkalnymi do sprzedania, lub na wynajem w różnych obszarach Warszawy. Nieruchomości do kupienia lub na wynajem o różniącym się powierzchni i umiejscowieniu czekają na zainteresowanych: prześledź informacje nieruchomości oraz skontaktuj się z nami, a pomożemy ci w wyborze i zorganizujemy wszystkie procedury związane z nabyciem lub najmem.
Zapraszamy do współpracy!