Mieszkanie na sprzedaż: Bemowo
738 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
41.51 m2
Cena za m2
17 779 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bemowo ul. Górczewska
1 150 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
86.03 m2
Cena za m2
13 367 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bemowo ul. Arki Bożka
979 000 PLN
3 pokoje
| 61.53 m2
| 15 911 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Bemowo Jelonki ul. Górczewska
979 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
61.53 m2
Cena za m2
15 911 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bemowo Jelonki ul. Górczewska
1 250 000 PLN
4 pokoje
| 87.90 m2
| 14 221 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Bemowo ul. Jana Olbrachta
1 250 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
87.90 m2
Cena za m2
14 221 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bemowo ul. Jana Olbrachta
660 000 PLN
2 pokoje
| 52 m2
| 12 692 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Bemowo Fort Bema ul. Mieczysława Wolfkego
660 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
52 m2
Cena za m2
12 692 PLN
980 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
69.10 m2
Cena za m2
14 182 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bemowo ul. Widawska
889 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
64 m2
Cena za m2
13 891 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bemowo ul. Karabeli
1 040 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
7
Powierzchnia
74.30 m2
Cena za m2
13 997 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bemowo ul. Rozłogi
1 499 900 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
113.10 m2
Cena za m2
13 262 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bemowo ul. Górczewska
1 295 900 PLN
3 pokoje
| 100 m2
| 12 959 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Bemowo ul. Batalionów Chłopskich
1 295 900 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
100 m2
Cena za m2
12 959 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bemowo ul. Batalionów Chłopskich
750 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
38 m2
Cena za m2
19 737 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bemowo
3 220 000 PLN
5 pokoje
| 135.61 m2
| 23 745 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Bemowo ul. Jerzego Waldorffa
3 220 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
135.61 m2
Cena za m2
23 745 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bemowo ul. Jerzego Waldorffa
895 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
55.36 m2
Cena za m2
16 167 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bemowo ul. Sternicza
990 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
55.44 m2
Cena za m2
17 857 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bemowo ul. Pirenejska
739 000 PLN
3 pokoje
| 52 m2
| 14 212 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Bemowo Jelonki ul. mjr. Henryka Sucharskiego
739 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
52 m2
Cena za m2
14 212 PLN
1 199 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
57.53 m2
Cena za m2
20 841 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bemowo ul. Lazurowa
865 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
71.73 m2
Cena za m2
12 059 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bemowo ul. Anieli Krzywoń
945 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
65.10 m2
Cena za m2
14 516 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bemowo ul. Karabeli
1 178 894 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
65.86 m2
Cena za m2
17 900 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bemowo ul. Narwik
1 230 000 PLN
3 pokoje
| 77.16 m2
| 15 941 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Bemowo ul. Antoniego Kocjana
1 230 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
77.16 m2
Cena za m2
15 941 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bemowo ul. Antoniego Kocjana
830 000 PLN
2 pokoje
| 41.55 m2
| 19 976 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Bemowo Jelonki ul. Drogomilska
830 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
41.55 m2
Cena za m2
19 976 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bemowo Jelonki ul. Drogomilska
1 850 000 PLN
4 pokoje
| 85.59 m2
| 21 615 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Bemowo Chrzanów ul. Batalionów Chłopskich
1 850 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
85.59 m2
Cena za m2
21 615 PLN
735 000 PLN
3 pokoje
| 52.50 m2
| 14 000 PLN/m2
735 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
52.50 m2
Cena za m2
14 000 PLN
Szukasz Działka mieszkania, posiadłości, ogródka działkowego czy powierzchni biurowej do nabycia lub na wynajem? Zapoznaj się ze stroną internetową ekspertów Tur Nieruchomości.
Oferujemy profesjonalne doradztwo i przystępne ceny: przyjazna wyszukiwarka pomaga błyskawicznie odnaleźć najbardziej interesujące oferty apartamentów, budynku mieszkalnego, działki, lokalu usługowego na sprzedaż lub do wynajęcia, a nasi pracownicy zadbają o szybki i przyjemny przebieg każdego kontraktu
Mieszkania, Budynki mieszkalne, Posesje, Lokale usługowe do sprzedania lub na wynajem oczekiwana jakość w niewielkiej cenie.
Niezależnie od tego, czy zależy ci na dużym, czy raczej niewielkim mieszkaniu, obiekcie mieszkalnym, terenie, na stronie agencji Tur Nieruchomości niewątpliwie odnajdziesz coś dla siebie.
Z usług naszych ekspertów korzysta coraz więcej klientów dysponujących lokalami mieszkalnymi, budynkami mieszkalnymi do nabycia, lub do wynajęcia w różnych dzielnicach Warszawy. Nieruchomości do kupienia lub na wynajem o różnorodnym rozmiarze i ulokowaniu czekają na klientów: obejrzyj ogłoszenia nieruchomości i skontaktuj się z naszym ekspertem, a doradzimy ci w wyborze i uporządkujemy wszystkie procedury związane ze sprzedażą lub umową najmu.
Zapraszamy do współpracy!