Mieszkanie na sprzedaż: Białołęka
520 000 PLN
1 pokoje
| 36.33 m2
| 14 313 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Białołęka Nowodwory ul. Światowida
520 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
36.33 m2
Cena za m2
14 313 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Białołęka Nowodwory ul. Światowida
1 990 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
104.60 m2
Cena za m2
19 025 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Białołęka ul. Głębocka
759 000 PLN
3 pokoje
| 60.50 m2
| 12 545 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Białołęka Tarchomin ul. Adama Ciołkosza
759 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
60.50 m2
Cena za m2
12 545 PLN
579 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
44.30 m2
Cena za m2
13 070 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Białołęka ul. Aluzyjna
779 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
56.92 m2
Cena za m2
13 686 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Białołęka ul. Jana Husa
1 100 000 PLN
3 pokoje
| 82.18 m2
| 13 385 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Białołęka ul. Skarbka z Gór
1 100 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
82.18 m2
Cena za m2
13 385 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Białołęka ul. Skarbka z Gór
732 000 PLN
2 pokoje
| 43.07 m2
| 16 996 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Białołęka Żerań ul. Starowiślna
732 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
43.07 m2
Cena za m2
16 996 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Białołęka Żerań ul. Starowiślna
1 380 000 PLN
5 pokoje
| 85.19 m2
| 16 199 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Białołęka Kępa Tarchomińska ul. Sprawna
1 380 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
85.19 m2
Cena za m2
16 199 PLN
789 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
62.70 m2
Cena za m2
12 584 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Białołęka ul. Odkryta
1 352 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
117 m2
Cena za m2
11 556 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Białołęka ul. Odkryta
1 049 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
122.50 m2
Cena za m2
8 563 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Białołęka ul. Pasłęcka
980 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
68 m2
Cena za m2
14 412 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Białołęka ul. Nowodworska
960 000 PLN
3 pokoje
| 65 m2
| 14 769 PLN/m2
960 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
65 m2
Cena za m2
14 769 PLN
999 000 PLN
3 pokoje
| 64.67 m2
| 15 448 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Białołęka Żerań ul. Modlińska
999 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
64.67 m2
Cena za m2
15 448 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Białołęka Żerań ul. Modlińska
650 000 PLN
wyłączność
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
51.1 m2
Cena za m2
12 720 PLN
Mazowieckie Warszawa Białołęka Aluzyjna
844 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
61.31 m2
Cena za m2
13 766 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Białołęka ul. Marywilska
789 000 PLN
3 pokoje
| 79 m2
| 9 987 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Białołęka Nowodwory ul. Pasłęcka
789 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
79 m2
Cena za m2
9 987 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Białołęka Nowodwory ul. Pasłęcka
1 100 000 PLN
wyłączność
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
77.78 m2
Cena za m2
14 142 PLN
Mazowieckie Warszawa Białołęka Głębocka
1 171 000 PLN
5 pokoje
| 117.34 m2
| 9 980 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Białołęka Nowodwory ul. Strumykowa
1 171 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
117.34 m2
Cena za m2
9 980 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Białołęka Nowodwory ul. Strumykowa
845 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
53.15 m2
Cena za m2
15 898 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Białołęka ul. Warzelnicza
999 000 PLN
4 pokoje
| 67.20 m2
| 14 866 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Białołęka ul. Marii Callas
999 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
67.20 m2
Cena za m2
14 866 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Białołęka ul. Marii Callas
1 280 000 PLN
5 pokoje
| 158 m2
| 8 101 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Białołęka Henryków ul. Krzysztofa Kiersnowskiego
1 280 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
158 m2
Cena za m2
8 101 PLN
1 890 000 PLN
5 pokoje
| 172 m2
| 10 988 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Białołęka Brzeziny ul. Brzeziny
1 890 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
172 m2
Cena za m2
10 988 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Białołęka Brzeziny ul. Brzeziny
Szukasz Mieszkania lokum, posiadłości, gruntu pod zabudowę czy lokalu do nabycia lub do wynajęcia? Zapoznaj się z propozycjami lokalnej firmy Tur Nieruchomości.
Oferujemy kompetentne wsparcie i opłacalne ceny: praktyczna wyszukiwarka pomaga sprawnie wyszukać najbardziej warte uwagi ogłoszenia apartamentów, domu, gruntu, lokalu do nabycia lub na wynajem, a nasi doradcy zadbają o szybki i przyjemny przebieg każdego kontraktu
Mieszkania, Budynki mieszkalne, Ogródki działkowe, Lokale na sprzedaż lub na wynajem oczekiwana jakość w opłacalnej cenie.
Niezależnie od tego, czy zależy ci na obszernym, czy raczej niedużym własnym kącie, domu, ogródku działkowym, na naszym portalu bez wątpienia natrafisz na coś dla siebie.
Z usług naszej firmy korzysta coraz więcej klientów dysponujących mieszkaniami, nieruchomościami do sprzedania, lub do wynajęcia w różnych dzielnicach Warszawy. Nieruchomości do kupienia lub do wynajęcia o różniącym się powierzchni i usytuowaniu czekają na zainteresowanych: przejrzyj informacje nieruchomości i skontaktuj się z nami, a pomożemy ci w wyborze i załatwimy wszystkie zagadnienia związane z transakcją lub najmem.
Zadzwoń do nas !