Mieszkanie na sprzedaż: Bielany
799 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
43.83 m2
Cena za m2
18 230 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bielany ul. Marymoncka
1 599 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
104 m2
Cena za m2
15 375 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bielany ul. Literacka
700 000 PLN
1 pokoje
| 34 m2
| 20 588 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Bielany ul. Stefana Żeromskiego
700 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
34 m2
Cena za m2
20 588 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bielany ul. Stefana Żeromskiego
500 000 PLN
1 pokoje
| 24.50 m2
| 20 408 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Bielany Wrzeciono ul. Wrzeciono
500 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
24.50 m2
Cena za m2
20 408 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bielany Wrzeciono ul. Wrzeciono
3 100 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
175.10 m2
Cena za m2
17 704 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bielany ul. Pasymska
549 000 PLN
2 pokoje
| 41.66 m2
| 13 178 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Bielany Piaski ul. Władysława Broniewskiego
549 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
41.66 m2
Cena za m2
13 178 PLN
1 048 950 PLN
3 pokoje
| 63 m2
| 16 650 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Bielany ul. Dantego Alighieri
1 048 950 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
63 m2
Cena za m2
16 650 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bielany ul. Dantego Alighieri
839 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
49 m2
Cena za m2
17 122 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bielany ul. Wrzeciono
529 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
37 m2
Cena za m2
14 297 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bielany ul. Przy Agorze
595 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
37.50 m2
Cena za m2
15 867 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bielany ul. Wrzeciono
1 699 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
87.60 m2
Cena za m2
19 395 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bielany ul. Sokratesa
1 429 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
89.40 m2
Cena za m2
15 984 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bielany ul. Heroldów
689 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
54.30 m2
Cena za m2
12 689 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bielany ul. Klaudyny
699 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
54.70 m2
Cena za m2
12 779 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bielany ul. Pabla Nerudy
570 000 PLN
2 pokoje
| 38 m2
| 15 000 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Bielany ul. Jana Kochanowskiego
570 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
38 m2
Cena za m2
15 000 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bielany ul. Jana Kochanowskiego
1 188 000 PLN
4 pokoje
| 74.30 m2
| 15 989 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Bielany Marymont-Ruda ul. Klaudyny
1 188 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
74.30 m2
Cena za m2
15 989 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bielany Marymont-Ruda ul. Klaudyny
825 000 PLN
3 pokoje
| 63 m2
| 13 095 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Bielany Chomiczówka ul. Wojciecha Bogusławskiego
825 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
63 m2
Cena za m2
13 095 PLN
740 000 PLN
3 pokoje
| 55.50 m2
| 13 333 PLN/m2
740 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
55.50 m2
Cena za m2
13 333 PLN
1 499 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
72.78 m2
Cena za m2
20 596 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bielany ul. Wólczyńska
738 000 PLN
3 pokoje
| 56.80 m2
| 12 993 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Bielany ul. Marii Dąbrowskiej
738 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
56.80 m2
Cena za m2
12 993 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bielany ul. Marii Dąbrowskiej
714 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
49.30 m2
Cena za m2
14 483 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bielany ul. Przy Agorze
649 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
54.70 m2
Cena za m2
11 865 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bielany ul. Klaudyny
2 250 000 PLN
4 pokoje
| 148.96 m2
| 15 105 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Bielany Młociny ul. Hieroglif
2 250 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
148.96 m2
Cena za m2
15 105 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bielany Młociny ul. Hieroglif
Szukasz Dom nieruchomości, budynku mieszkalnego, działki czy pomieszczenia do sprzedania lub na wynajem? Zapoznaj się z ofertą firmy Tur Nieruchomości.
Oferujemy profesjonalne doradztwo i elastyczne ceny: wygodna wyszukiwarka pomaga sprawnie znaleźć najbardziej warte uwagi ogłoszenia apartamentów, domu, posesji,gruntu rolnego, lokalu do nabycia lub do wynajęcia, a nasi eksperci zadbają o szybki i przyjemny przebieg każdego porozumienia
Lokale mieszkalne, Budynki mieszkalne, Ogródki działkowe, Lokale usługowe w sprzedaży lub do wynajęcia najlepsza jakość w umiarkowanej cenie.
Niezależnie od tego, czy zależy ci na obszernym, czy raczej niedużym własnym kącie, domu, ogródku działkowym, na naszym portalu z pewnością odnajdziesz coś dla siebie.
Z usług naszych ekspertów korzysta coraz więcej klientów dysponujących mieszkaniami, budynkami mieszkalnymi na sprzedaż, lub na wynajem w różnych dzielnicach Warszawy. Nieruchomości na sprzedaż lub do wynajęcia o różnorodnym rozmiarze i usytuowaniu czekają na odbiorców: prześledź ogłoszenia nieruchomości i skontaktuj się z naszym doradcą, a pomożemy ci w wyborze i zorganizujemy wszystkie formalności związane ze sprzedażą lub umową najmu.
Zapraszamy do współpracy!