Mieszkanie na sprzedaż: Ochota
915 000 PLN
2 pokoje
| 47.30 m2
| 19 345 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Ochota al. Aleje Jerozolimskie
915 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
47.30 m2
Cena za m2
19 345 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ochota al. Aleje Jerozolimskie
1 960 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
99.40 m2
Cena za m2
19 718 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ochota ul. Opaczewska
619 000 PLN
2 pokoje
| 38.20 m2
| 16 204 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Ochota al. Aleje Jerozolimskie
619 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
38.20 m2
Cena za m2
16 204 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ochota al. Aleje Jerozolimskie
934 000
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
55 m2
Cena za m2
16 982
MAZOWIECKIE Warszawa Ochota
795 000 PLN
2 pokoje
| 44.66 m2
| 17 801 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Ochota ul. Karola Dickensa
795 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
44.66 m2
Cena za m2
17 801 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ochota ul. Karola Dickensa
1 099 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
40.50 m2
Cena za m2
27 136 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ochota ul. Barska
598 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
24.25 m2
Cena za m2
24 660 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ochota ul. Raszyńska
790 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
48.97 m2
Cena za m2
16 132 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ochota ul. Urbanistów
1 949 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
86 m2
Cena za m2
22 663 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ochota ul. Nowowiejska
990 000 PLN
2 pokoje
| 54.91 m2
| 18 030 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Ochota Stara Ochota ul. Grójecka
990 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
54.91 m2
Cena za m2
18 030 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ochota Stara Ochota ul. Grójecka
1 190 000 PLN
3 pokoje
| 78.80 m2
| 15 102 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Ochota Szczęśliwice ul. Włodarzewska
1 190 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
78.80 m2
Cena za m2
15 102 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ochota Szczęśliwice ul. Włodarzewska
2 312 500 PLN
5 pokoje
| 125 m2
| 18 500 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Ochota Szczęśliwice ul. Włodarzewska
2 312 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
125 m2
Cena za m2
18 500 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ochota Szczęśliwice ul. Włodarzewska
861 000 PLN
3 pokoje
| 66.29 m2
| 12 988 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Ochota Stara Ochota ul. Szczęśliwicka
861 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
66.29 m2
Cena za m2
12 988 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ochota Stara Ochota ul. Szczęśliwicka
670 000 PLN
2 pokoje
| 35.04 m2
| 19 121 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Ochota Szczęśliwice ul. Władysława Korotyńskiego
670 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
35.04 m2
Cena za m2
19 121 PLN
1 440 000 PLN
3 pokoje
| 81.10 m2
| 17 756 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Ochota al. Aleje Jerozolimskie
1 440 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
81.10 m2
Cena za m2
17 756 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ochota al. Aleje Jerozolimskie
1 650 000 PLN
3 pokoje
| 73 m2
| 22 603 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Ochota Filtry ul. Koszykowa
1 650 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
73 m2
Cena za m2
22 603 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ochota Filtry ul. Koszykowa
1 300 000 PLN
3 pokoje
| 73.30 m2
| 17 735 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Ochota Szczęśliwice ul. Zadumana
1 300 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
73.30 m2
Cena za m2
17 735 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ochota Szczęśliwice ul. Zadumana
639 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
47 m2
Cena za m2
13 596 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ochota Rakowiec ul. Grójecka
1 199 000 PLN
4 pokoje
| 104 m2
| 11 529 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Ochota al. Aleje Jerozolimskie
1 199 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
104 m2
Cena za m2
11 529 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ochota al. Aleje Jerozolimskie
869 000 PLN
2 pokoje
| 48.30 m2
| 17 992 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Ochota ul. Karola Bohdanowicza
869 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
48.30 m2
Cena za m2
17 992 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ochota ul. Karola Bohdanowicza
610 000 PLN
2 pokoje
| 38 m2
| 16 053 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Ochota Stara Ochota al. Aleje Jerozolimskie
610 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
38 m2
Cena za m2
16 053 PLN
2 190 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
125.35 m2
Cena za m2
17 471 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ochota ul. Opaczewska
999 999 PLN
2 pokoje
| 47.36 m2
| 21 115 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Ochota Filtry ul. Nowogrodzka
999 999 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
47.36 m2
Cena za m2
21 115 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ochota Filtry ul. Nowogrodzka
1 430 000 PLN
3 pokoje
| 73.50 m2
| 19 456 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Ochota Szczęśliwice ul. Zadumana
Szukasz Dom lokalu mieszkalnego, domu, gruntu czy lokalu na sprzedaż lub do wynajęcia? Zapoznaj się z katalogiem ekspertów Tur Nieruchomości.
Oferujemy profesjonalne wsparcie i elastyczne ceny: przyjazna wyszukiwarka pomaga błyskawicznie odkryć najbardziej interesujące ogłoszenia lokali mieszkalnych, budynku mieszkalnego, ogródka działkowego, lokalu usługowego do nabycia lub na wynajem, a nasi doradcy zadbają o ekspresowy i nieskomplikowany przebieg każdej umowy
Lokale mieszkalne, Budynki mieszkalne, Ogródki działkowe, Lokale usługowe do kupienia lub do wynajęcia godna uwagi jakość w przystępnej cenie.
Niezależnie od tego, czy zależy ci na dużym, czy raczej niewielkim mieszkaniu, obiekcie mieszkalnym, terenie, na stronie biura Tur Nieruchomości z pewnością natrafisz na coś dla siebie.
Z usług biura korzysta coraz więcej firm dysponujących apartamentami, nieruchomościami do kupienia, lub na wynajem w różnych częściach Warszawy. Nieruchomości do kupienia lub do wynajęcia o zróżnicowanym metrażu i usytuowaniu czekają na odbiorców: przejrzyj ogłoszenia nieruchomości i skontaktuj się z naszym doradcą, a wesprzemy cię w wyborze i zorganizujemy wszystkie zagadnienia związane z transakcją lub umową najmu.
Zadzwoń do nas !