Mieszkanie na sprzedaż: Praga Południe
549 000 PLN
2 pokoje
| 34.50 m2
| 15 913 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe ul. Wojciecha Chrzanowskiego
549 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
34.50 m2
Cena za m2
15 913 PLN
650 000 PLN
2 pokoje
| 41 m2
| 15 854 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe ul. Szklanych Domów
650 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
41 m2
Cena za m2
15 854 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe ul. Szklanych Domów
720 000 PLN
3 pokoje
| 48 m2
| 15 000 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe ul. Ostrobramska
720 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
48 m2
Cena za m2
15 000 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe ul. Ostrobramska
657 000 PLN
1 pokoje
| 36.80 m2
| 17 853 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Północ ul. Józefa Szanajcy
657 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
36.80 m2
Cena za m2
17 853 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Północ ul. Józefa Szanajcy
740 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
62.20 m2
Cena za m2
11 897 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe Kamionek
730 000 PLN
2 pokoje
| 51.50 m2
| 14 175 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe Gocław ul. 21 Pułku Piechoty Dzieci Warszawy
730 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
51.50 m2
Cena za m2
14 175 PLN
598 000 PLN
2 pokoje
| 43.30 m2
| 13 811 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe Gocław ul. gen. Augusta Emila Fieldorfa "Nila"
598 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
43.30 m2
Cena za m2
13 811 PLN
880 000 PLN
2 pokoje
| 45 m2
| 19 556 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Północ Pelcowizna ul. Jagiellońska
880 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
45 m2
Cena za m2
19 556 PLN
579 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
44.90 m2
Cena za m2
12 895 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Północ ul. Wileńska
790 000 PLN
3 pokoje
| 50.90 m2
| 15 521 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe Gocław ul. Cyrklowa
790 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
50.90 m2
Cena za m2
15 521 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe Gocław ul. Cyrklowa
699 000 PLN
1 pokoje
| 26.37 m2
| 26 507 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe Saska Kępa ul. Francuska
699 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
26.37 m2
Cena za m2
26 507 PLN
890 000 PLN
3 pokoje
| 57.06 m2
| 15 598 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga ul. Władysława Skoczylasa
890 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
57.06 m2
Cena za m2
15 598 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Praga ul. Władysława Skoczylasa
1 350 000 PLN
3 pokoje
| 77 m2
| 17 532 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe Saska Kępa ul. Libijska
1 350 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
77 m2
Cena za m2
17 532 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe Saska Kępa ul. Libijska
1 039 000 PLN
3 pokoje
| 56.60 m2
| 18 357 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe Gocław ul. Jugosłowiańska
1 039 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
56.60 m2
Cena za m2
18 357 PLN
465 000 PLN
1 pokoje
| 34.15 m2
| 13 616 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe ul. Ludwika Mycielskiego
465 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
34.15 m2
Cena za m2
13 616 PLN
1 299 000 PLN
2 pokoje
| 60.96 m2
| 21 309 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe Saska Kępa ul. Argentyńska
1 299 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
60.96 m2
Cena za m2
21 309 PLN
1 090 000 PLN
2 pokoje
| 54.72 m2
| 19 920 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego
1 090 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
54.72 m2
Cena za m2
19 920 PLN
435 000 PLN
1 pokoje
| 22 m2
| 19 773 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe Grochów ul. Kaleńska
435 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
22 m2
Cena za m2
19 773 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe Grochów ul. Kaleńska
3 270 000 PLN
5 pokoje
| 167.22 m2
| 19 555 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe Saska Kępa ul. Berezyńska
3 270 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
167.22 m2
Cena za m2
19 555 PLN
739 000 PLN
3 pokoje
| 46.50 m2
| 15 892 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe Gocławek ul. Osowska
739 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
46.50 m2
Cena za m2
15 892 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe Gocławek ul. Osowska
1 750 000 PLN
5 pokoje
| 116.50 m2
| 15 021 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe Grochów ul. Zgierska
1 750 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
116.50 m2
Cena za m2
15 021 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe Grochów ul. Zgierska
859 000 PLN
3 pokoje
| 68.13 m2
| 12 608 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe Gocław ul. Władysława Umińskiego
859 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
68.13 m2
Cena za m2
12 608 PLN
759 000 PLN
2 pokoje
| 40.51 m2
| 18 736 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe ul. Podskarbińska
759 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
40.51 m2
Cena za m2
18 736 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe ul. Podskarbińska
690 000 PLN
3 pokoje
| 54.40 m2
| 12 684 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe Gocław ul. Makowska
690 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
54.40 m2
Cena za m2
12 684 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe Gocław ul. Makowska
729 000 PLN
2 pokoje
| 41.85 m2
| 17 419 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe Grochów ul. Międzyborska
729 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
41.85 m2
Cena za m2
17 419 PLN
1 170 000 PLN
2 pokoje
| 51 m2
| 22 941 PLN/m2
Mazowieckie Warszawa Praga-Południe Saska Kępa Zwycięzców
1 170 000 PLN
wyłączność
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
51 m2
Cena za m2
22 941 PLN
Mazowieckie Warszawa Praga-Południe Saska Kępa Zwycięzców
660 000 PLN
2 pokoje
| 37.40 m2
| 17 647 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe Saska Kępa ul. Londyńska
Szukasz Działka lokum, domu, gruntu czy lokalu usługowego do kupienia lub do wynajęcia? Zapoznaj się z katalogiem firmy Tur Nieruchomości.
Oferujemy kompletne doradztwo i rozsądne ceny: przydatna wyszukiwarka pomaga błyskawicznie odkryć najbardziej atrakcyjne oferty lokali mieszkalnych, domu, gruntu, pomieszczenia na sprzedaż lub do wynajęcia, a nasi pracownicy zadbają o szybki i bezstresowy przebieg każdego kontraktu
Lokale mieszkalne, Domy, Posesje, Lokale usługowe do sprzedania lub do wynajęcia dobra jakość w umiarkowanej cenie.
Niezależnie od tego, czy zależy ci na obszernym, czy raczej niewielkim lokalu mieszkalnym, budynku, terenie, w ofercie agencji Tur Nieruchomości bez wątpienia wyszukasz coś dla siebie.
Z usług agencji korzysta coraz więcej osób dysponujących mieszkaniami, budynkami mieszkalnymi do sprzedania, lub do wynajęcia w różnych częściach Warszawy. Nieruchomości do nabycia lub na wynajem o różnorodnym metrażu i położeniu czekają na odbiorców: obejrzyj ogłoszenia nieruchomości i skontaktuj się z naszym doradcą, a doradzimy ci w wyborze i załatwimy wszystkie procedury związane ze sprzedażą lub wynajmem.
Napisz do nas !