Mieszkanie na sprzedaż: Targówek
1 020 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
62.19 m2
Cena za m2
16 401 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Targówek ul. Bukowiecka
1 035 000 PLN
2 pokoje
| 56.31 m2
| 18 380 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Targówek Bródno ul. Ludwika Kondratowicza
1 035 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
56.31 m2
Cena za m2
18 380 PLN
639 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
60.60 m2
Cena za m2
10 545 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Targówek ul. Turmoncka
635 000
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
49.60 m2
Cena za m2
12 802
MAZOWIECKIE Warszawa Targówek Mieszkaniowy
1 260 000 PLN
4 pokoje
| 95 m2
| 13 263 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Targówek ul. Ludwika Kondratowicza
1 260 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
95 m2
Cena za m2
13 263 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Targówek ul. Ludwika Kondratowicza
489 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
40 m2
Cena za m2
12 225 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Targówek ul. Żuromińska
619 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
54 m2
Cena za m2
11 463 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Targówek ul. Toruńska
699 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
53.90 m2
Cena za m2
12 968 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Targówek ul. Biruty
440 000 PLN
2 pokoje
| 37.30 m2
| 11 796 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Targówek Bródno ul. Wyszogrodzka
440 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
37.30 m2
Cena za m2
11 796 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Targówek Bródno ul. Wyszogrodzka
599 000 PLN
3 pokoje
| 53.40 m2
| 11 217 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Targówek Bródno ul. Michała Kleofasa Ogińskiego
599 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
53.40 m2
Cena za m2
11 217 PLN
600 000 PLN
3 pokoje
| 58.50 m2
| 10 256 PLN/m2
600 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
58.50 m2
Cena za m2
10 256 PLN
910 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
70.10 m2
Cena za m2
12 981 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Targówek ul. Biruty
500 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
36 m2
Cena za m2
13 889 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Targówek Bródno ul. Oliwska
1 390 000 PLN
4 pokoje
| 113.8 m2
| 12 214 PLN/m2
Mazowieckie Warszawa Targówek Tadeusza Korzona
1 390 000 PLN
wyłączność
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
113.8 m2
Cena za m2
12 214 PLN
Mazowieckie Warszawa Targówek Tadeusza Korzona
1 100 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
54.12 m2
Cena za m2
20 325 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Targówek ul. Janowiecka
770 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
53.64 m2
Cena za m2
14 355 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Targówek ul. Pszczyńska
777 000 PLN
2 pokoje
| 55.50 m2
| 14 000 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Targówek Zacisze ul. Uznamska
777 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
55.50 m2
Cena za m2
14 000 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Targówek Zacisze ul. Uznamska
634 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
47 m2
Cena za m2
13 489 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Targówek Bródno ul. Łojewska
997 000 PLN
4 pokoje
| 84 m2
| 11 869 PLN/m2
997 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
84 m2
Cena za m2
11 869 PLN
2 679 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
160.50 m2
Cena za m2
16 692 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Targówek ul. Malborska
539 000 PLN
2 pokoje
| 42.50 m2
| 12 682 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Targówek Bródno ul. Piotra Wysockiego
539 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
42.50 m2
Cena za m2
12 682 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Targówek Bródno ul. Piotra Wysockiego
609 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
38 m2
Cena za m2
16 026 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Targówek ul. Krasiczyńska
930 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
56.10 m2
Cena za m2
16 578 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Targówek ul. Głębocka
Szukasz Mieszkania mieszkania, domu, gruntu czy lokalu usługowego na sprzedaż lub na wynajem? Zapoznaj się z katalogiem biura Tur Nieruchomości.
Oferujemy kompletne wsparcie i rozsądne ceny: praktyczna wyszukiwarka pomaga błyskawicznie odszukać najbardziej interesujące ogłoszenia apartamentów, posiadłości, posesji,gruntu rolnego, lokalu usługowego do sprzedania lub do wynajęcia, a nasi doradcy zadbają o szybki i łatwy przebieg każdego porozumienia
Mieszkania, Budynki mieszkalne, Ogródki działkowe, Powierzchnie usługowe do kupienia lub do wynajęcia oczekiwana jakość w rozsądnej cenie.
Niezależnie od tego, czy zależy ci na dużym, czy raczej małym lokalu mieszkalnym, budynku, ogródku działkowym, na naszym portalu bez wątpienia wyszukasz coś dla siebie.
Z usług agencji korzysta coraz więcej klientów dysponujących apartamentami, budynkami mieszkalnymi na sprzedaż, lub na wynajem w różnych obszarach Warszawy. Nieruchomości do nabycia lub na wynajem o różnym rozmiarze i ulokowaniu czekają na klientów: prześledź oferty nieruchomości oraz skontaktuj się z naszym doradcą, a doradzimy ci w wyborze i załatwimy wszystkie zagadnienia związane z kupnem lub wynajmem.
Zapraszamy do kontaktu !