Mieszkanie na sprzedaż: Ursynów
1 765 000 PLN
4 pokoje
| 98.65 m2
| 17 892 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów Kabaty ul. Rybałtów
1 765 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
98.65 m2
Cena za m2
17 892 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów Kabaty ul. Rybałtów
860 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
58 m2
Cena za m2
14 828 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów ul. Wiolinowa
1 800 000 PLN
4 pokoje
| 90.78 m2
| 19 828 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów Wyczółki ul. Bokserska
1 800 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
90.78 m2
Cena za m2
19 828 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów Wyczółki ul. Bokserska
1 590 000 PLN
4 pokoje
| 91.49 m2
| 17 379 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów Kabaty ul. Ekologiczna
1 590 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
91.49 m2
Cena za m2
17 379 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów Kabaty ul. Ekologiczna
690 000 PLN
2 pokoje
| 52.10 m2
| 13 244 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów Natolin ul. Meander
690 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
52.10 m2
Cena za m2
13 244 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów Natolin ul. Meander
2 070 000 PLN
3 pokoje
| 116 m2
| 17 845 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów Kabaty ul. Kabacki Dukt
2 070 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
116 m2
Cena za m2
17 845 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów Kabaty ul. Kabacki Dukt
699 000 PLN
1 pokoje
| 43.10 m2
| 16 218 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów Kabaty ul. Przy Bażantarni
699 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
43.10 m2
Cena za m2
16 218 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów Kabaty ul. Przy Bażantarni
2 100 000 PLN
4 pokoje
| 113.50 m2
| 18 502 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów ul. Złoty Potok
2 100 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
113.50 m2
Cena za m2
18 502 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów ul. Złoty Potok
764 000 PLN
2 pokoje
| 54.60 m2
| 13 993 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów ul. rtm. Witolda Pileckiego
764 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
54.60 m2
Cena za m2
13 993 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów ul. rtm. Witolda Pileckiego
665 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
42.40 m2
Cena za m2
15 696 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów ul. Koński Jar
1 550 000 PLN
2 pokoje
| 57.39 m2
| 27 008 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów Kabaty ul. Jerzego Iwanowa-Szajnowicza
1 550 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
57.39 m2
Cena za m2
27 008 PLN
1 518 176 PLN
4 pokoje
| 63.26 m2
| 23 999 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów al. Aleja Komisji Edukacji Narodowej
1 518 176 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
63.26 m2
Cena za m2
23 999 PLN
800 000 PLN
3 pokoje
| 63 m2
| 12 698 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów ul. Stanisława Kazury
800 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
63 m2
Cena za m2
12 698 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów ul. Stanisława Kazury
635 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
54.20 m2
Cena za m2
11 716 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów Pyry ul. Kajakowa
950 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
64 m2
Cena za m2
14 844 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów ul. Koński Jar
899 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
60.40 m2
Cena za m2
14 884 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów ul. Hawajska
2 350 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
116.42 m2
Cena za m2
20 186 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów ul. Wilczy Dół
1 390 000 PLN
4 pokoje
| 76.48 m2
| 18 175 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów Wyczółki ul. Kłobucka
1 390 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
76.48 m2
Cena za m2
18 175 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów Wyczółki ul. Kłobucka
1 587 500 PLN
4 pokoje
| 63.26 m2
| 25 095 PLN/m2
1 587 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
63.26 m2
Cena za m2
25 095 PLN
2 080 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
106 m2
Cena za m2
19 623 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów ul. Ekologiczna
760 000 PLN
2 pokoje
| 56.40 m2
| 13 475 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów ul. Stanisława Kulczyńskiego
760 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
56.40 m2
Cena za m2
13 475 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów ul. Stanisława Kulczyńskiego
840 000 PLN
2 pokoje
| 45.60 m2
| 18 421 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów Kabaty ul. Ekologiczna
840 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
45.60 m2
Cena za m2
18 421 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów Kabaty ul. Ekologiczna
1 350 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
73.67 m2
Cena za m2
18 325 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów ul. Kłobucka
1 439 280 PLN
3 pokoje
| 72 m2
| 19 990 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów Natolin al. Aleja Komisji Edukacji Narodowej
Szukasz Mieszkania własnych czterech kątów, budynku mieszkalnego, ogródka działkowego czy powierzchni usługowej do sprzedania lub na wynajem? Zapoznaj się ze stroną internetową lokalnych ekspertów z Tur Nieruchomości.
Oferujemy kompetentne doradztwo i dobre ceny: użyteczna wyszukiwarka pomaga szybko odnaleźć najbardziej odpowiednie ogłoszenia apartamentów, domu, ogródka działkowego, powierzchni usługowej na sprzedaż lub do wynajęcia, a nasi eksperci zadbają o szybki i przyjemny przebieg każdego kontraktu
Lokale mieszkalne, Domy, Ogródki działkowe, Powierzchnie usługowe do sprzedania lub na wynajem wysoka jakość w niskiej cenie.
Niezależnie od tego, czy zależy ci na sporym, czy raczej małym lokum, budynku, kawałku ziemi, na naszej stronie bez wątpienia znajdziesz coś dla siebie.
Z usług naszej firmy korzysta coraz więcej osób dysponujących lokalami mieszkalnymi, budynkami mieszkalnymi do sprzedania, lub na wynajem w różnych obszarach Warszawy. Nieruchomości na sprzedaż lub na wynajem o różnym rozmiarze i usytuowaniu czekają na chętnych: prześledź informacje nieruchomości i skontaktuj się z naszym biurem, a doradzimy ci w wyborze i zrealizujemy wszystkie procedury związane z transakcją lub umową najmu.
Zadzwoń do nas !