Mieszkanie na sprzedaż: Ursynów
599 000 PLN
1 pokoje
| 37 m2
| 16 189 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów Imielin ul. rtm. Witolda Pileckiego
599 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
37 m2
Cena za m2
16 189 PLN
770 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
47 m2
Cena za m2
16 383 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów ul. Kłobucka
899 000 PLN
2 pokoje
| 52.60 m2
| 17 091 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów ul. Jana Żabińskiego
899 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
52.60 m2
Cena za m2
17 091 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów ul. Jana Żabińskiego
1 765 000 PLN
4 pokoje
| 98.65 m2
| 17 892 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów Kabaty ul. Rybałtów
1 765 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
98.65 m2
Cena za m2
17 892 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów Kabaty ul. Rybałtów
860 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
58 m2
Cena za m2
14 828 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów ul. Wiolinowa
1 800 000 PLN
4 pokoje
| 90.78 m2
| 19 828 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów Wyczółki ul. Bokserska
1 800 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
90.78 m2
Cena za m2
19 828 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów Wyczółki ul. Bokserska
1 590 000 PLN
4 pokoje
| 91.49 m2
| 17 379 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów Kabaty ul. Ekologiczna
1 590 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
91.49 m2
Cena za m2
17 379 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów Kabaty ul. Ekologiczna
690 000 PLN
2 pokoje
| 52.10 m2
| 13 244 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów Natolin ul. Meander
690 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
52.10 m2
Cena za m2
13 244 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów Natolin ul. Meander
2 070 000 PLN
3 pokoje
| 116 m2
| 17 845 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów Kabaty ul. Kabacki Dukt
2 070 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
116 m2
Cena za m2
17 845 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów Kabaty ul. Kabacki Dukt
699 000 PLN
1 pokoje
| 43.10 m2
| 16 218 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów Kabaty ul. Przy Bażantarni
699 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
43.10 m2
Cena za m2
16 218 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów Kabaty ul. Przy Bażantarni
2 100 000 PLN
4 pokoje
| 113.50 m2
| 18 502 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów ul. Złoty Potok
2 100 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
113.50 m2
Cena za m2
18 502 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów ul. Złoty Potok
764 000 PLN
2 pokoje
| 54.60 m2
| 13 993 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów ul. rtm. Witolda Pileckiego
764 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
54.60 m2
Cena za m2
13 993 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów ul. rtm. Witolda Pileckiego
665 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
42.40 m2
Cena za m2
15 696 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów ul. Koński Jar
1 550 000 PLN
2 pokoje
| 57.39 m2
| 27 008 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów Kabaty ul. Jerzego Iwanowa-Szajnowicza
1 550 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
57.39 m2
Cena za m2
27 008 PLN
1 518 176 PLN
4 pokoje
| 63.26 m2
| 23 999 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów al. Aleja Komisji Edukacji Narodowej
1 518 176 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
63.26 m2
Cena za m2
23 999 PLN
800 000 PLN
3 pokoje
| 63 m2
| 12 698 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów ul. Stanisława Kazury
800 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
63 m2
Cena za m2
12 698 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów ul. Stanisława Kazury
635 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
54.20 m2
Cena za m2
11 716 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów Pyry ul. Kajakowa
950 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
64 m2
Cena za m2
14 844 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów ul. Koński Jar
899 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
60.40 m2
Cena za m2
14 884 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów ul. Hawajska
2 350 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
116.42 m2
Cena za m2
20 186 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów ul. Wilczy Dół
1 390 000 PLN
4 pokoje
| 76.48 m2
| 18 175 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów Wyczółki ul. Kłobucka
1 390 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
76.48 m2
Cena za m2
18 175 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów Wyczółki ul. Kłobucka
1 587 500 PLN
4 pokoje
| 63.26 m2
| 25 095 PLN/m2
1 587 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
63.26 m2
Cena za m2
25 095 PLN
2 080 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
106 m2
Cena za m2
19 623 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów ul. Ekologiczna
760 000 PLN
2 pokoje
| 56.40 m2
| 13 475 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów ul. Stanisława Kulczyńskiego
Szukasz Mieszkania lokalu mieszkalnego, budynku mieszkalnego, gruntu pod zabudowę jednorodzinną czy lokalu usługowego do nabycia lub na wynajem? Zapoznaj się z katalogiem firmy Tur Nieruchomości.
Oferujemy fachowe wsparcie i korzystne ceny: wygodna wyszukiwarka pomaga błyskawicznie odszukać najbardziej odpowiednie propozycje apartamentów, domu, działki, powierzchni biurowej do nabycia lub do wynajęcia, a nasi doradcy zadbają o ekspresowy i przyjemny przebieg każdej transakcji
Lokale mieszkalne, Domy, Działki, Lokale usługowe do kupienia lub na wynajem najlepsza jakość w opłacalnej cenie.
Niezależnie od tego, czy zależy ci na dużym, czy raczej niewielkim własnym kącie, domu, ogródku działkowym, na stronie biura Tur Nieruchomości na pewno natrafisz na coś dla siebie.
Z usług naszej firmy korzysta coraz więcej osób dysponujących lokalami mieszkalnymi, domami do nabycia, lub do wynajęcia w różnych dzielnicach Warszawy. Nieruchomości do kupienia lub do wynajęcia o różnym powierzchni i umiejscowieniu czekają na odbiorców: obejrzyj informacje nieruchomości i skontaktuj się z naszym doradcą, a wesprzemy cię w wyborze i zrealizujemy wszystkie sprawy związane z kupnem lub najmem.
Zapraszamy do współpracy!