Mieszkanie na sprzedaż: Wawer
170 000 PLN
1 pokoje
| 20.33 m2
| 8 362 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Wawer Falenica ul. Bysławska
170 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
20.33 m2
Cena za m2
8 362 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wawer Falenica ul. Bysławska
1 498 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
139.71 m2
Cena za m2
10 722 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wawer ul. Celulozy
995 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
67.89 m2
Cena za m2
14 656 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wawer ul. Korkowa
1 390 000 PLN
3 pokoje
| 77.69 m2
| 17 892 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Wawer Falenica ul. Poematu
1 390 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
77.69 m2
Cena za m2
17 892 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wawer Falenica ul. Poematu
1 250 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
60.23 m2
Cena za m2
20 754 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wawer
699 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
46.74 m2
Cena za m2
14 955 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wawer ul. Czeladnicza
2 280 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
162.60 m2
Cena za m2
14 022 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wawer ul. Mrówcza
999 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
59.94 m2
Cena za m2
16 667 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wawer ul. Przylaszczkowa
1 225 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
58 m2
Cena za m2
21 121 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wawer
1 099 999 PLN
5 pokoje
| 78.58 m2
| 13 998 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Wawer Międzylesie ul. Żegańska
1 099 999 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
78.58 m2
Cena za m2
13 998 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wawer Międzylesie ul. Żegańska
1 350 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
75 m2
Cena za m2
18 000 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wawer ul. Tawułkowa
990 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
107.65 m2
Cena za m2
9 196 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wawer ul. Dzięcioła
2 249 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
200 m2
Cena za m2
11 245 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wawer
625 000 PLN
3 pokoje
| 48 m2
| 13 021 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Wawer Marysin Wawerski ul. Korkowa
Szukasz Mieszkania własnych czterech kątów, domu, terenu rekreacyjnego czy pomieszczenia do kupienia lub do wynajęcia? Zapoznaj się z katalogiem biura nieruchomości Tur Nieruchomości.
Oferujemy fachowe wsparcie i dobre ceny: przydatna wyszukiwarka pomaga sprawnie odnaleźć najbardziej pasujące oferty mieszkań, budynku mieszkalnego, ogródka działkowego, powierzchni biurowej na sprzedaż lub do wynajęcia, a nasi pracownicy zadbają o błyskawiczny i przyjemny przebieg każdego kontraktu
Mieszkania, Domy, Posesje, Lokale usługowe do kupienia lub na wynajem godna uwagi jakość w korzystnej cenie.
Niezależnie od tego, czy zależy ci na dużym, czy raczej niedużym mieszkaniu, domu, terenie działkowym, na stronie agencji Tur Nieruchomości na pewno natrafisz na coś dla siebie.
Z usług naszej firmy korzysta coraz więcej klientów dysponujących lokalami mieszkalnymi, nieruchomościami do nabycia, lub na wynajem w różnych częściach Warszawy. Nieruchomości do nabycia lub do wynajęcia o zróżnicowanym rozmiarze i ulokowaniu czekają na klientów: sprawdź ogłoszenia nieruchomości i skontaktuj się z naszą agencją, a pomożemy ci w wyborze i uporządkujemy wszystkie sprawy związane z nabyciem lub umową najmu.
Zapraszamy do kontaktu !