Mieszkanie na sprzedaż: Wesoła
730 000 PLN
2 pokoje
| 64.60 m2
| 11 300 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Wesoła Stara Miłosna ul. Gościniec
730 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
64.60 m2
Cena za m2
11 300 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wesoła Stara Miłosna ul. Gościniec
1 350 000 PLN
4 pokoje
| 131 m2
| 10 305 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Wesoła Stara Miłosna ul. Dworkowa
1 350 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
131 m2
Cena za m2
10 305 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wesoła Stara Miłosna ul. Dworkowa
1 740 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
133.98 m2
Cena za m2
12 987 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wesoła ul. Długa
1 300 000 PLN
4 pokoje
| 120.30 m2
| 10 806 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Wesoła ul. Jana Pawła II
1 300 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
120.30 m2
Cena za m2
10 806 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wesoła ul. Jana Pawła II
949 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
83.40 m2
Cena za m2
11 379 PLN
MAZOWIECKIE wołomiński ul. Wesoła
2 399 999 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
166.27 m2
Cena za m2
14 434 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wesoła ul. Fabryczna
670 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
42.04 m2
Cena za m2
15 937 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wesoła ul. Wspólna
990 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
89.24 m2
Cena za m2
11 094 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wesoła ul. Jana Pawła II
1 099 700 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
147.15 m2
Cena za m2
7 473 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wesoła ul. Gościniec
1 199 900 PLN
4 pokoje
| 100 m2
| 11 999 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Wesoła Stara Miłosna ul. Dworkowa
Szukasz Mieszkania własnych czterech kątów, posiadłości, działki czy pomieszczenia do kupienia lub do wynajęcia? Zapoznaj się ze stroną internetową lokalnej firmy Tur Nieruchomości.
Oferujemy fachowe doradztwo i umiarkowane ceny: wygodna wyszukiwarka pomaga błyskawicznie znaleźć najbardziej interesujące ogłoszenia apartamentów, domu, terenu, powierzchni biurowej do nabycia lub do wynajęcia, a nasi specjaliści zadbają o błyskawiczny i łatwy przebieg każdej transakcji
Lokale mieszkalne, Budynki mieszkalne, Działki, Lokale usługowe do sprzedania lub na wynajem dobra jakość w rozsądnej cenie.
Niezależnie od tego, czy zależy ci na obszernym, czy raczej niewielkim lokum, domu, kawałku ziemi, na stronie biura Tur Nieruchomości niewątpliwie natrafisz na coś dla siebie.
Z usług Tur Nieruchomości korzysta coraz więcej osób dysponujących apartamentami, nieruchomościami do kupienia, lub do wynajęcia w różnych dzielnicach Warszawy. Nieruchomości do sprzedania lub do wynajęcia o różniącym się powierzchni i położeniu czekają na zainteresowanych: prześledź informacje nieruchomości i zadzwoń do nas, a pomożemy ci w wyborze i zrealizujemy wszystkie zagadnienia związane z przeniesieniem własności lub wynajmem.
Skontaktuj się z nami !