Mieszkanie na sprzedaż: Wesoła
789 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
43.85 m2
Cena za m2
17 993 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wesoła Stara Miłosna
730 000 PLN
2 pokoje
| 64.60 m2
| 11 300 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Wesoła Stara Miłosna ul. Gościniec
730 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
64.60 m2
Cena za m2
11 300 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wesoła Stara Miłosna ul. Gościniec
1 350 000 PLN
4 pokoje
| 131 m2
| 10 305 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Wesoła Stara Miłosna ul. Dworkowa
1 350 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
131 m2
Cena za m2
10 305 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wesoła Stara Miłosna ul. Dworkowa
1 740 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
133.98 m2
Cena za m2
12 987 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wesoła ul. Długa
949 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
83.40 m2
Cena za m2
11 379 PLN
MAZOWIECKIE wołomiński ul. Wesoła
2 399 999 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
166.27 m2
Cena za m2
14 434 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wesoła ul. Fabryczna
750 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
42.04 m2
Cena za m2
17 840 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wesoła ul. Wspólna
990 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
89.24 m2
Cena za m2
11 094 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wesoła ul. Jana Pawła II
1 099 700 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
147.15 m2
Cena za m2
7 473 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wesoła ul. Gościniec
1 199 900 PLN
4 pokoje
| 100 m2
| 11 999 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Wesoła Stara Miłosna ul. Dworkowa
Szukasz Działka lokum, budynku mieszkalnego, terenu przemysłowego czy pomieszczenia do nabycia lub na wynajem? Zapoznaj się z ofertą biura Tur Nieruchomości.
Oferujemy kompetentne wsparcie i opłacalne ceny: praktyczna wyszukiwarka pomaga szybko odkryć najbardziej odpowiednie ogłoszenia apartamentów, budynku mieszkalnego, gruntu pod zabudowę, lokalu usługowego do kupienia lub na wynajem, a nasi pracownicy zadbają o ekspresowy i przyjemny przebieg każdego kontraktu
Lokale mieszkalne, Domy, Posesje, Lokale na sprzedaż lub do wynajęcia godna uwagi jakość w umiarkowanej cenie.
Niezależnie od tego, czy zależy ci na dużym, czy raczej niedużym mieszkaniu, budynku, ogródku działkowym, w ofercie agencji Tur Nieruchomości niewątpliwie znajdziesz coś dla siebie.
Z usług Tur Nieruchomości korzysta coraz więcej osób dysponujących mieszkaniami, budynkami mieszkalnymi do kupienia, lub do wynajęcia w różnych obszarach Warszawy. Nieruchomości na sprzedaż lub do wynajęcia o zróżnicowanym metrażu i ulokowaniu czekają na zainteresowanych: prześledź ogłoszenia nieruchomości oraz zadzwoń do nas, a doradzimy ci w wyborze i uporządkujemy wszystkie procedury związane ze sprzedażą lub wynajmem.
Zapraszamy do kontaktu !