Mieszkanie na sprzedaż: Wesoła
789 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
43.85 m2
Cena za m2
17 993 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wesoła Stara Miłosna
730 000 PLN
2 pokoje
| 64.60 m2
| 11 300 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Wesoła Stara Miłosna ul. Gościniec
730 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
64.60 m2
Cena za m2
11 300 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wesoła Stara Miłosna ul. Gościniec
1 350 000 PLN
4 pokoje
| 131 m2
| 10 305 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Wesoła Stara Miłosna ul. Dworkowa
1 350 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
131 m2
Cena za m2
10 305 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wesoła Stara Miłosna ul. Dworkowa
1 740 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
133.98 m2
Cena za m2
12 987 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wesoła ul. Długa
1 300 000 PLN
4 pokoje
| 120.30 m2
| 10 806 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Wesoła ul. Jana Pawła II
1 300 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
120.30 m2
Cena za m2
10 806 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wesoła ul. Jana Pawła II
949 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
83.40 m2
Cena za m2
11 379 PLN
MAZOWIECKIE wołomiński ul. Wesoła
2 399 999 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
166.27 m2
Cena za m2
14 434 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wesoła ul. Fabryczna
670 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
42.04 m2
Cena za m2
15 937 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wesoła ul. Wspólna
990 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
89.24 m2
Cena za m2
11 094 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wesoła ul. Jana Pawła II
1 099 700 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
147.15 m2
Cena za m2
7 473 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wesoła ul. Gościniec
1 199 900 PLN
4 pokoje
| 100 m2
| 11 999 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Wesoła Stara Miłosna ul. Dworkowa
Szukasz Mieszkania nieruchomości, budynku mieszkalnego, terenu czy pomieszczenia do nabycia lub do wynajęcia? Zapoznaj się z ofertą biura nieruchomości Tur Nieruchomości.
Oferujemy kompletne wsparcie i opłacalne ceny: wygodna wyszukiwarka pomaga szybko wyszukać najbardziej warte uwagi propozycje apartamentów, posiadłości, posesji,gruntu rolnego, powierzchni usługowej do sprzedania lub na wynajem, a nasi agenci zadbają o ekspresowy i nieskomplikowany przebieg każdego kontraktu
Mieszkania, Domy, Ogródki działkowe, Lokale usługowe do kupienia lub do wynajęcia godna uwagi jakość w korzystnej cenie.
Niezależnie od tego, czy zależy ci na sporym, czy raczej niewielkim własnym kącie, obiekcie mieszkalnym, terenie działkowym, na naszym portalu niewątpliwie znajdziesz coś dla siebie.
Z usług biura korzysta coraz więcej osób dysponujących mieszkaniami, budynkami mieszkalnymi do nabycia, lub do wynajęcia w różnych obszarach Warszawy. Nieruchomości do kupienia lub do wynajęcia o zróżnicowanym rozmiarze i ulokowaniu czekają na chętnych: przeczytaj informacje nieruchomości i skontaktuj się z biurem Tur Nieruchomości, a pomożemy ci w wyborze i zrealizujemy wszystkie formalności związane z umową sprzedaży lub najmem.
Zapraszamy do współpracy!