Mieszkanie na sprzedaż: Wesoła
789 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
43.85 m2
Cena za m2
17 993 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wesoła Stara Miłosna
730 000 PLN
2 pokoje
| 64.60 m2
| 11 300 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Wesoła Stara Miłosna ul. Gościniec
730 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
64.60 m2
Cena za m2
11 300 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wesoła Stara Miłosna ul. Gościniec
1 350 000 PLN
4 pokoje
| 131 m2
| 10 305 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Wesoła Stara Miłosna ul. Dworkowa
1 350 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
131 m2
Cena za m2
10 305 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wesoła Stara Miłosna ul. Dworkowa
1 740 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
133.98 m2
Cena za m2
12 987 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wesoła ul. Długa
1 300 000 PLN
4 pokoje
| 120.30 m2
| 10 806 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Wesoła ul. Jana Pawła II
1 300 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
120.30 m2
Cena za m2
10 806 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wesoła ul. Jana Pawła II
949 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
83.40 m2
Cena za m2
11 379 PLN
MAZOWIECKIE wołomiński ul. Wesoła
2 399 999 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
166.27 m2
Cena za m2
14 434 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wesoła ul. Fabryczna
670 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
42.04 m2
Cena za m2
15 937 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wesoła ul. Wspólna
990 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
89.24 m2
Cena za m2
11 094 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wesoła ul. Jana Pawła II
1 099 700 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
147.15 m2
Cena za m2
7 473 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wesoła ul. Gościniec
1 199 900 PLN
4 pokoje
| 100 m2
| 11 999 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Wesoła Stara Miłosna ul. Dworkowa
Szukasz Dom mieszkania, domu, terenu przemysłowego czy powierzchni usługowej do kupienia lub na wynajem? Zapoznaj się ze stroną internetową agencji nieruchomości Tur Nieruchomości.
Oferujemy kompetentne wsparcie i elastyczne ceny: przydatna wyszukiwarka pomaga szybko wyszukać najbardziej atrakcyjne ogłoszenia apartamentów, domu, posesji,gruntu rolnego, powierzchni usługowej do kupienia lub do wynajęcia, a nasi specjaliści zadbają o ekspresowy i łatwy przebieg każdej transakcji
Mieszkania, Budynki mieszkalne, Działki, Lokale usługowe na sprzedaż lub do wynajęcia dobra jakość w niskiej cenie.
Niezależnie od tego, czy zależy ci na dużym, czy raczej niewielkim własnym kącie, budynku, terenie, na naszej stronie na pewno odkryjesz coś dla siebie.
Z usług Tur Nieruchomości korzysta coraz więcej klientów dysponujących mieszkaniami, budynkami mieszkalnymi na sprzedaż, lub do wynajęcia w różnych dzielnicach Warszawy. Nieruchomości na sprzedaż lub na wynajem o różnym powierzchni i usytuowaniu czekają na odbiorców: obejrzyj oferty nieruchomości i skontaktuj się z naszym biurem, a doradzimy ci w wyborze i zorganizujemy wszystkie kwestie związane z nabyciem lub najmem.
Zapraszamy do współpracy!