Mieszkanie na sprzedaż: Wesoła
730 000 PLN
2 pokoje
| 64.60 m2
| 11 300 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Wesoła Stara Miłosna ul. Gościniec
730 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
64.60 m2
Cena za m2
11 300 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wesoła Stara Miłosna ul. Gościniec
1 350 000 PLN
4 pokoje
| 131 m2
| 10 305 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Wesoła Stara Miłosna ul. Dworkowa
1 350 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
131 m2
Cena za m2
10 305 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wesoła Stara Miłosna ul. Dworkowa
1 740 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
133.98 m2
Cena za m2
12 987 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wesoła ul. Długa
1 300 000 PLN
4 pokoje
| 120.30 m2
| 10 806 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Wesoła ul. Jana Pawła II
1 300 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
120.30 m2
Cena za m2
10 806 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wesoła ul. Jana Pawła II
949 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
83.40 m2
Cena za m2
11 379 PLN
MAZOWIECKIE wołomiński ul. Wesoła
2 399 999 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
166.27 m2
Cena za m2
14 434 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wesoła ul. Fabryczna
670 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
42.04 m2
Cena za m2
15 937 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wesoła ul. Wspólna
990 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
89.24 m2
Cena za m2
11 094 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wesoła ul. Jana Pawła II
1 099 700 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
147.15 m2
Cena za m2
7 473 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wesoła ul. Gościniec
1 199 900 PLN
4 pokoje
| 100 m2
| 11 999 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Wesoła Stara Miłosna ul. Dworkowa
Szukasz Mieszkania nieruchomości, domu, ogródka działkowego czy pomieszczenia do kupienia lub do wynajęcia? Zapoznaj się z katalogiem biura Tur Nieruchomości.
Oferujemy profesjonalne doradztwo i dobre ceny: przydatna wyszukiwarka pomaga sprawnie odkryć najbardziej odpowiednie propozycje apartamentów, posiadłości, ogródka działkowego, lokalu do nabycia lub na wynajem, a nasi pracownicy zadbają o ekspresowy i łatwy przebieg każdego porozumienia
Lokale mieszkalne, Budynki mieszkalne, Posesje, Lokale usługowe do kupienia lub do wynajęcia wysoka jakość w niskiej cenie.
Niezależnie od tego, czy zależy ci na sporym, czy raczej niewielkim lokalu mieszkalnym, obiekcie mieszkalnym, ogródku działkowym, na stronie agencji Tur Nieruchomości z pewnością natrafisz na coś dla siebie.
Z usług naszej firmy korzysta coraz więcej firm dysponujących lokalami mieszkalnymi, budynkami mieszkalnymi do sprzedania, lub do wynajęcia w różnych dzielnicach Warszawy. Nieruchomości do nabycia lub na wynajem o różniącym się powierzchni i usytuowaniu czekają na nabywców: obejrzyj informacje nieruchomości oraz skontaktuj się z naszym biurem, a doradzimy ci w wyborze i załatwimy wszystkie sprawy związane z zakupem lub umową najmu.
Skontaktuj się z nami !