Mieszkanie na sprzedaż: Wola
729 000 PLN
2 pokoje
| 47.72 m2
| 15 277 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Wola ul. Mordechaja Anielewicza
729 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
47.72 m2
Cena za m2
15 277 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola ul. Mordechaja Anielewicza
523 509 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
29.10 m2
Cena za m2
17 990 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola ul. Płocka
499 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
26.40 m2
Cena za m2
18 902 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola Muranów ul. Miła
850 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
47.50 m2
Cena za m2
17 895 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola ul. Obozowa
1 105 650 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
58.50 m2
Cena za m2
18 900 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola ul. Żytnia
850 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
60.45 m2
Cena za m2
14 061 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola Koło ul. Obozowa
475 900 PLN
1 pokoje
| 27.70 m2
| 17 181 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Wola Młynów ul. Stanisława Staszica
475 900 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
27.70 m2
Cena za m2
17 181 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola Młynów ul. Stanisława Staszica
1 100 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
36.44 m2
Cena za m2
30 187 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola ul. Krochmalna
523 509 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
29.10 m2
Cena za m2
17 990 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola ul. Płocka
1 069 429 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
71.30 m2
Cena za m2
14 999 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola ul. Skierniewicka
749 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
45.80 m2
Cena za m2
16 354 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola ul. Pańska
982 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
51.66 m2
Cena za m2
19 009 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola ul. Ogrodowa
1 760 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
69 m2
Cena za m2
25 507 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola ul. Skierniewicka
755 000 PLN
2 pokoje
| 50 m2
| 15 100 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Wola Nowolipki ul. Mordechaja Anielewicza
755 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
50 m2
Cena za m2
15 100 PLN
600 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
34 m2
Cena za m2
17 647 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola ul. Czorsztyńska
1 156 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
38.54 m2
Cena za m2
29 995 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola ul. Kolejowa
730 000 PLN
2 pokoje
| 37.50 m2
| 19 467 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Wola ul. Danuty Siedzikówny "Inki"
730 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
37.50 m2
Cena za m2
19 467 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola ul. Danuty Siedzikówny "Inki"
959 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
43.87 m2
Cena za m2
21 860 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola ul. Jana Długosza
699 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
37.10 m2
Cena za m2
18 841 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola ul. Żelazna
2 245 000 PLN
4 pokoje
| 95.94 m2
| 23 400 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Wola ul. Marcina Kasprzaka
2 245 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
95.94 m2
Cena za m2
23 400 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola ul. Marcina Kasprzaka
1 120 000 PLN
3 pokoje
| 48 m2
| 23 333 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Wola Młynów ul. Stanisława Staszica
1 120 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
48 m2
Cena za m2
23 333 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola Młynów ul. Stanisława Staszica
2 860 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
72
Powierzchnia
72 m2
Cena za m2
39 722 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola ul. Krochmalna
1 150 000 PLN
3 pokoje
| 59.62 m2
| 19 289 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Wola Ulrychów ul. Fort Wola
1 150 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
59.62 m2
Cena za m2
19 289 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola Ulrychów ul. Fort Wola
Szukasz Dom lokalu mieszkalnego, posiadłości, posesji,gruntu rolnego czy powierzchni biurowej do sprzedania lub do wynajęcia? Zapoznaj się z ofertą firmy Tur Nieruchomości.
Oferujemy fachowe doradztwo i najlepsze ceny: przydatna wyszukiwarka pomaga błyskawicznie wyszukać najbardziej interesujące ogłoszenia nieruchomości, domu, gruntu pod zabudowę jednorodzinną, pomieszczenia do kupienia lub do wynajęcia, a nasi specjaliści zadbają o ekspresowy i bezproblemowy przebieg każdej transakcji
Mieszkania, Domy, Działki, Lokale usługowe do kupienia lub do wynajęcia najlepsza jakość w opłacalnej cenie.
Niezależnie od tego, czy zależy ci na dużym, czy raczej małym lokalu mieszkalnym, obiekcie mieszkalnym, terenie działkowym, w ofercie agencji Tur Nieruchomości z pewnością znajdziesz coś dla siebie.
Z usług naszych ekspertów korzysta coraz więcej klientów dysponujących apartamentami, domami na sprzedaż, lub do wynajęcia w różnych dzielnicach Warszawy. Nieruchomości do sprzedania lub do wynajęcia o zróżnicowanym metrażu i usytuowaniu czekają na chętnych: sprawdź ogłoszenia nieruchomości oraz zadzwoń do nas, a wesprzemy cię w wyborze i załatwimy wszystkie sprawy związane ze zbyciem lub umową najmu.
Zadzwoń do nas !