Mieszkanie na sprzedaż: Wola
850 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
60.45 m2
Cena za m2
14 061 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola Koło ul. Obozowa
1 650 000 PLN
3 pokoje
| 82.70 m2
| 19 952 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Wola Odolany ul. Jana Kazimierza
1 650 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
82.70 m2
Cena za m2
19 952 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola Odolany ul. Jana Kazimierza
475 900 PLN
1 pokoje
| 27.70 m2
| 17 181 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Wola Młynów ul. Stanisława Staszica
475 900 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
27.70 m2
Cena za m2
17 181 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola Młynów ul. Stanisława Staszica
1 999 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
85.42 m2
Cena za m2
23 402 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola ul. Wronia
1 100 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
36.44 m2
Cena za m2
30 187 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola ul. Krochmalna
523 509 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
29.10 m2
Cena za m2
17 990 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola ul. Płocka
1 069 429 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
71.30 m2
Cena za m2
14 999 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola ul. Skierniewicka
749 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
45.80 m2
Cena za m2
16 354 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola ul. Pańska
982 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
51.66 m2
Cena za m2
19 009 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola ul. Ogrodowa
1 760 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
69 m2
Cena za m2
25 507 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola ul. Skierniewicka
755 000 PLN
2 pokoje
| 50 m2
| 15 100 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Wola Nowolipki ul. Mordechaja Anielewicza
755 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
50 m2
Cena za m2
15 100 PLN
600 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
34 m2
Cena za m2
17 647 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola ul. Czorsztyńska
1 156 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
38.54 m2
Cena za m2
29 995 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola ul. Kolejowa
730 000 PLN
2 pokoje
| 37.50 m2
| 19 467 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Wola ul. Danuty Siedzikówny "Inki"
730 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
37.50 m2
Cena za m2
19 467 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola ul. Danuty Siedzikówny "Inki"
959 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
43.87 m2
Cena za m2
21 860 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola ul. Jana Długosza
990 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
58 m2
Cena za m2
17 069 PLN
MAŁOPOLSKIE Kraków Wola Justowska ul. Orna
699 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
37.10 m2
Cena za m2
18 841 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola ul. Żelazna
2 245 000 PLN
4 pokoje
| 95.94 m2
| 23 400 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Wola ul. Marcina Kasprzaka
2 245 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
95.94 m2
Cena za m2
23 400 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola ul. Marcina Kasprzaka
1 120 000 PLN
3 pokoje
| 48 m2
| 23 333 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Wola Młynów ul. Stanisława Staszica
1 120 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
48 m2
Cena za m2
23 333 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola Młynów ul. Stanisława Staszica
2 860 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
72
Powierzchnia
72 m2
Cena za m2
39 722 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola ul. Krochmalna
1 150 000 PLN
3 pokoje
| 59.62 m2
| 19 289 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Wola Ulrychów ul. Fort Wola
1 150 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
59.62 m2
Cena za m2
19 289 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola Ulrychów ul. Fort Wola
1 999 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
85.42 m2
Cena za m2
23 402 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola ul. Wronia
699 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
36.60 m2
Cena za m2
19 098 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola ul. Złocienia
Szukasz Dom mieszkania, budynku mieszkalnego, posesji,gruntu rolnego czy pomieszczenia do kupienia lub na wynajem? Zapoznaj się ze stroną internetową lokalnej firmy Tur Nieruchomości.
Oferujemy fachowe wsparcie i elastyczne ceny: przyjazna wyszukiwarka pomaga błyskawicznie wyszukać najbardziej warte uwagi propozycje nieruchomości, posiadłości, gruntu pod zabudowę wielorodzinną, lokalu usługowego na sprzedaż lub na wynajem, a nasi pracownicy zadbają o ekspresowy i bezstresowy przebieg każdej umowy
Lokale mieszkalne, Budynki mieszkalne, Ogródki działkowe, Powierzchnie usługowe w sprzedaży lub do wynajęcia najlepsza jakość w najlepszej cenie.
Niezależnie od tego, czy zależy ci na obszernym, czy raczej niedużym mieszkaniu, budynku, ogródku działkowym, na naszym portalu bez wątpienia odnajdziesz coś dla siebie.
Z usług naszych ekspertów korzysta coraz więcej osób dysponujących apartamentami, nieruchomościami na sprzedaż, lub do wynajęcia w różnych dzielnicach Warszawy. Nieruchomości do kupienia lub do wynajęcia o różnym powierzchni i położeniu czekają na zainteresowanych: przejrzyj oferty nieruchomości i skontaktuj się z naszym doradcą, a doradzimy ci w wyborze i uporządkujemy wszystkie sprawy związane z zakupem lub wynajmem.
Zadzwoń do nas !