Mieszkanie na sprzedaż: Wola
850 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
60.45 m2
Cena za m2
14 061 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola Koło ul. Obozowa
1 650 000 PLN
3 pokoje
| 82.70 m2
| 19 952 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Wola Odolany ul. Jana Kazimierza
1 650 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
82.70 m2
Cena za m2
19 952 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola Odolany ul. Jana Kazimierza
475 900 PLN
1 pokoje
| 27.70 m2
| 17 181 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Wola Młynów ul. Stanisława Staszica
475 900 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
27.70 m2
Cena za m2
17 181 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola Młynów ul. Stanisława Staszica
1 999 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
85.42 m2
Cena za m2
23 402 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola ul. Wronia
1 100 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
36.44 m2
Cena za m2
30 187 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola ul. Krochmalna
523 509 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
29.10 m2
Cena za m2
17 990 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola ul. Płocka
1 069 429 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
71.30 m2
Cena za m2
14 999 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola ul. Skierniewicka
749 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
45.80 m2
Cena za m2
16 354 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola ul. Pańska
982 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
51.66 m2
Cena za m2
19 009 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola ul. Ogrodowa
1 760 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
69 m2
Cena za m2
25 507 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola ul. Skierniewicka
755 000 PLN
2 pokoje
| 50 m2
| 15 100 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Wola Nowolipki ul. Mordechaja Anielewicza
755 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
50 m2
Cena za m2
15 100 PLN
600 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
34 m2
Cena za m2
17 647 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola ul. Czorsztyńska
1 156 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
38.54 m2
Cena za m2
29 995 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola ul. Kolejowa
730 000 PLN
2 pokoje
| 37.50 m2
| 19 467 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Wola ul. Danuty Siedzikówny "Inki"
730 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
37.50 m2
Cena za m2
19 467 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola ul. Danuty Siedzikówny "Inki"
959 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
43.87 m2
Cena za m2
21 860 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola ul. Jana Długosza
990 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
58 m2
Cena za m2
17 069 PLN
MAŁOPOLSKIE Kraków Wola Justowska ul. Orna
699 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
37.10 m2
Cena za m2
18 841 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola ul. Żelazna
2 245 000 PLN
4 pokoje
| 95.94 m2
| 23 400 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Wola ul. Marcina Kasprzaka
2 245 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
95.94 m2
Cena za m2
23 400 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola ul. Marcina Kasprzaka
1 120 000 PLN
3 pokoje
| 48 m2
| 23 333 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Wola Młynów ul. Stanisława Staszica
1 120 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
48 m2
Cena za m2
23 333 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola Młynów ul. Stanisława Staszica
2 860 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
72
Powierzchnia
72 m2
Cena za m2
39 722 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola ul. Krochmalna
1 150 000 PLN
3 pokoje
| 59.62 m2
| 19 289 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Wola Ulrychów ul. Fort Wola
1 150 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
59.62 m2
Cena za m2
19 289 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola Ulrychów ul. Fort Wola
1 999 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
85.42 m2
Cena za m2
23 402 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola ul. Wronia
699 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
36.60 m2
Cena za m2
19 098 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola ul. Złocienia
Szukasz Mieszkania lokalu mieszkalnego, domu, działki czy lokalu do sprzedania lub do wynajęcia? Zapoznaj się z szeroką gammą ofert lokalnych ekspertów z Tur Nieruchomości.
Oferujemy kompletne doradztwo i elastyczne ceny: użyteczna wyszukiwarka pomaga szybko odnaleźć najbardziej odpowiednie oferty nieruchomości, posiadłości, ziemi, lokalu usługowego do kupienia lub na wynajem, a nasi agenci zadbają o szybki i przyjemny przebieg każdej umowy
Lokale mieszkalne, Domy, Ogródki działkowe, Lokale usługowe do kupienia lub do wynajęcia dobra jakość w niskiej cenie.
Niezależnie od tego, czy zależy ci na sporym, czy raczej niedużym własnym kącie, budynku, kawałku ziemi, na stronie biura Tur Nieruchomości bez wątpienia znajdziesz coś dla siebie.
Z usług naszego biura korzysta coraz więcej firm dysponujących lokalami mieszkalnymi, domami na sprzedaż, lub na wynajem w różnych dzielnicach Warszawy. Nieruchomości na sprzedaż lub na wynajem o różnym metrażu i ulokowaniu czekają na odbiorców: przejrzyj ogłoszenia nieruchomości oraz napisz do nas, a doradzimy ci w wyborze i zorganizujemy wszystkie kwestie związane z transakcją lub wynajmem.
Napisz do nas !