Mieszkanie na sprzedaż: Żoliborz
660 000 PLN
1 pokoje
| 34.83 m2
| 18 949 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Żoliborz ul. Rafała Krajewskiego
660 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
34.83 m2
Cena za m2
18 949 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Żoliborz ul. Rafała Krajewskiego
1 990 000 PLN
4 pokoje
| 88.72 m2
| 22 430 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Żoliborz Sady Żoliborskie ul. Kaliny Jędrusik
1 990 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
88.72 m2
Cena za m2
22 430 PLN
3 700 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
8
Powierzchnia
200 m2
Cena za m2
18 500 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Żoliborz Stary Żoliborz
755 000 PLN
2 pokoje
| 45.81 m2
| 16 481 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Żoliborz al. Aleja Wojska Polskiego
755 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
45.81 m2
Cena za m2
16 481 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Żoliborz al. Aleja Wojska Polskiego
1 100 000 PLN
3 pokoje
| 47 m2
| 23 404 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Żoliborz Sady Żoliborskie ul. Władysława Broniewskiego
1 100 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
47 m2
Cena za m2
23 404 PLN
820 000 PLN
1 pokoje
| 38.77 m2
| 21 150 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Żoliborz Sady Żoliborskie ul. Sybilli
820 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
38.77 m2
Cena za m2
21 150 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Żoliborz Sady Żoliborskie ul. Sybilli
647 000 PLN
2 pokoje
| 35 m2
| 18 486 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Żoliborz ul. Kazimierza Promyka
647 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
35 m2
Cena za m2
18 486 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Żoliborz ul. Kazimierza Promyka
1 440 000 PLN
5 pokoje
| 72 m2
| 20 000 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Stary Żoliborz ul. Juliusza Słowackiego
1 440 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
72 m2
Cena za m2
20 000 PLN
1 180 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
46.30 m2
Cena za m2
25 486 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Żoliborz
589 000 PLN
2 pokoje
| 37 m2
| 15 919 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Żoliborz ul. gen. Józefa Zajączka
589 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
37 m2
Cena za m2
15 919 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Żoliborz ul. gen. Józefa Zajączka
1 450 000 PLN
2 pokoje
| 79.27 m2
| 18 292 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Żoliborz Marymont-Potok ul. Gwiaździsta
1 450 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
79.27 m2
Cena za m2
18 292 PLN
999 000 PLN
2 pokoje
| 43.12 m2
| 23 168 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Żoliborz ul. Kaliny Jędrusik
999 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
43.12 m2
Cena za m2
23 168 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Żoliborz ul. Kaliny Jędrusik
719 000 PLN
1 pokoje
| 32.60 m2
| 22 055 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Żoliborz ul. Kaliny Jędrusik
719 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
32.60 m2
Cena za m2
22 055 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Żoliborz ul. Kaliny Jędrusik
684 000 PLN
2 pokoje
| 37 m2
| 18 486 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Żoliborz Stary Żoliborz ul. gen. Józefa Zajączka
684 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
37 m2
Cena za m2
18 486 PLN
1 600 000 PLN
3 pokoje
| 62 m2
| 25 806 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Żoliborz ul. Stanisława Dygata
1 600 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
62 m2
Cena za m2
25 806 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Żoliborz ul. Stanisława Dygata
950 000 PLN
2 pokoje
| 42.19 m2
| 22 517 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Żoliborz ul. Kaliny Jędrusik
950 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
42.19 m2
Cena za m2
22 517 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Żoliborz ul. Kaliny Jędrusik
1 100 000 PLN
2 pokoje
| 39.12 m2
| 28 119 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Żoliborz Powązki ul. Zygmunta Hübnera
1 100 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
39.12 m2
Cena za m2
28 119 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Żoliborz Powązki ul. Zygmunta Hübnera
699 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
47 m2
Cena za m2
14 872 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Żoliborz ul. Elbląska
2 580 000 PLN
12 pokoje
| 234.58 m2
| 10 998 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Żoliborz ul. Włościańska
2 580 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
12
Powierzchnia
234.58 m2
Cena za m2
10 998 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Żoliborz ul. Włościańska
749 000 PLN
2 pokoje
| 54.50 m2
| 13 743 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Żoliborz Sady Żoliborskie ul. ks. Jerzego Popiełuszki
Szukasz Działka lokalu mieszkalnego, budynku mieszkalnego, terenu przemysłowego czy pomieszczenia do kupienia lub do wynajęcia? Zapoznaj się z katalogiem lokalnych ekspertów z Tur Nieruchomości.
Oferujemy fachowe doradztwo i atrakcyjne ceny: przydatna wyszukiwarka pomaga szybko odszukać najbardziej pasujące oferty nieruchomości, posiadłości, działki, powierzchni biurowej do nabycia lub do wynajęcia, a nasi pracownicy zadbają o sprawny i łatwy przebieg każdej umowy
Lokale mieszkalne, Domy, Posesje, Lokale na sprzedaż lub do wynajęcia oczekiwana jakość w umiarkowanej cenie.
Niezależnie od tego, czy zależy ci na dużym, czy raczej małym mieszkaniu, budynku, ogródku działkowym, w ofercie agencji Tur Nieruchomości niewątpliwie natrafisz na coś dla siebie.
Z usług Tur Nieruchomości korzysta coraz więcej klientów dysponujących mieszkaniami, nieruchomościami do sprzedania, lub na wynajem w różnych dzielnicach Warszawy. Nieruchomości do nabycia lub do wynajęcia o różniącym się metrażu i umiejscowieniu czekają na klientów: obejrzyj ogłoszenia nieruchomości oraz zadzwoń do nas, a doradzimy ci w wyborze i zorganizujemy wszystkie procedury związane z nabyciem lub umową najmu.
Zapraszamy do współpracy!