Działka  pokojowe na Sprzedaż

pokoje 3379m²
MAZOWIECKIE legionowski ul. Polna

1 100 000 PLN

Działka budowlana 3379 m² I Rajszew pod Warszawą 3379 m²

1 100 000 PLN Negocjuj cenę >

MAZOWIECKIE legionowski ul. Polna MAPA

1/6

1 100 000 PLN WYŁĄCZNOŚĆ   

Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 3379 m², położona w prestiżowej i zielonej części Rajszewa pod Warszawą.

To idealna propozycja dla osób szukających miejsca na budowę komfortowego domu lub rezydencji w spokojnym otoczeniu natury, z jednoczesnym szybkim dojazdem do stolicy.

Działka nr 33/6 znajduje się przy ul. Polnej - jako druga od ulicy i posiada własny dojazd, co zapewnia większą prywatność i komfort.

Cena: 1.100.000 zł

Najważniejsze atuty nieruchomości

Duża powierzchnia - 3379 m²
Idealna pod budowę przestronnego domu jednorodzinnego lub rezydencji z dużym ogrodem.

Regularny, prostokątny kształt
Ułatwia zaplanowanie funkcjonalnej zabudowy i wygodne zagospodarowanie terenu.

Media w drodze
Dostępne media: prąd, gaz oraz woda.

Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego (MPZP)
Działka objęta jest MPZP - teren oznaczony symbolem D3.1 MNr, przeznaczony pod zabudowę jednorodzinną rezydencjonalną wolnostojącą. Jasne warunki zabudowy zapewniają bezpieczeństwo inwestycji.

Spokojna i zielona okolica
Rajszew to jedna z najbardziej atrakcyjnych miejscowości pod Warszawą - kameralna, cicha i otoczona zielenią.

Świetna komunikacja z Warszawą
Dogodny dojazd do stolicy oraz dostęp do komunikacji autobusowej pozwalają połączyć życie blisko natury z wygodą codziennych dojazdów.

Blisko terenów rekreacyjnych
W okolicy znajdują się pola golfowe, ścieżki rowerowe oraz nadwiślańskie tereny spacerowe - idealne dla osób aktywnych i rodzin z dziećmi.

Dlaczego warto?
To doskonałe miejsce dla osób, które marzą o budowie domu w spokojnym, zielonym otoczeniu, bez rezygnacji z bliskości Warszawy. Duża powierzchnia działki daje szerokie możliwości aranżacyjne i pozwala stworzyć wyjątkową przestrzeń do życia.

Zapraszam do kontaktu!

Pokaż więcejmniej  

 
Ogólne warunki:
Cena:1 100 000 PLN
Waluta:PLN
Cena za m2:326 PLN
 
Numer oferty:
CRM:34964552928

Pokaż więcejmniej  

Masz pytania? Napisz!

Przepisz kod captcha:

Polecamy podobne oferty

Zapisz się na powiadomienia o podobnych ofertach

Przepisz kod captcha:

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności.

Nowe zapisy w Polityce Prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.

Zaawansowane