Działka  pokojowe na Sprzedaż

pokoje 1758m²
MAZOWIECKIE piaseczyński ul. Kościelna

440 000 PLN

Działka na sprzedaż Kościelna, Przypki 1758 m²

440 000 PLN Negocjuj cenę >

MAZOWIECKIE piaseczyński ul. Kościelna MAPA

1/3

440 000 PLN WYŁĄCZNOŚĆ   

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1758 m² - Przypki, gmina Tarczyn

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1758 m², położona w malowniczej miejscowości Przypki (gmina Tarczyn, powiat piaseczyński, woj. mazowieckie).

Działka oznaczona numerem 384, znajduje się w obrębie ewidencyjnym Przypki. W MPZP zabudowa jednorodzinna.
Znajduje się w 3 linii od ul. Kościelnej na zamknietym terenie.
Charakterystyka działki:

• - Powierzchnia: 1758 m²

  • -  Szerokość: ok. 34,9 m

  • -  Długość: ok. 50,2 m

  • - Teren: płaski

  • - Ogrodzenie: brak

  • - Przeznaczenie: budowlana

  • - Media: prąd, woda konieczność doprowadzenia

  • - Dojazd: zapewniony poprzez drogę nr 376/1 i 385.

Atuty lokalizacji:

• Dużo terenów zielonych, pól i lasów

  • Spokojna, kameralna wieś - brak tłoku i hałasu

  • Niska zabudowa

  • Idealne warunki na spacery, rower, bieganie

  • Około 30 minut zajmuje dojazd do Warszawy, blisko trasy S7 

Działka stanowi idealną propozycję dla osób planujących budowę domu w cichej i dobrze skomunikowanej lokalizacji.

Pokaż więcejmniej  

 
Ogólne warunki:
Cena:440 000 PLN
Waluta:PLN
Cena za m2:250 PLN
 
Numer oferty:
CRM:34964553181

Pokaż więcejmniej  

Masz pytania? Napisz!

Przepisz kod captcha:

Polecamy podobne oferty

Zapisz się na powiadomienia o podobnych ofertach

Przepisz kod captcha:

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności.

Nowe zapisy w Polityce Prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.

Zaawansowane