pokoje 972m²
Mazowieckie Legionowski Nieporęt Małołęcka
295 000 PLN
295 000 PLN Negocjuj cenę >
Mazowieckie Legionowski Nieporęt Małołęcka MAPA
Liczba pokoi
Powierzchnia
972 m2
Cena za m2
304 PLN
Piętro
0
Rok budowy
Pokaż więcejmniej
| Ogólne warunki: | |
| Cena: | 295 000 PLN |
| Waluta: | PLN |
| Powierzchnia działki: | 972 |
| Cena za m2: | 304 PLN |
| Przeznaczenie działki: | Budowlana |
| Warunki zabudowy: | |
| Plan miejscowy: | tak |
| Warunki zabudowy: | nie |
| Wygląd i kształt gruntu: | |
| Kształt działki: | Trapezoid |
| Ukształtowanie działki: | |
| Ogrodzenie: | No |
| Media: | |
| Ujęcie wody: | Miejska |
| Rodzaj kanalizacji: | Szambo |
| Prąd: | W drodze |
| Gaz: | W drodze |
| Otoczenie: | |
| Droga dojazdowa: | CountryRoad |
| Dostępne w okolicy: | ["Restaurant","Forest","Lake","LowBuilding"] |
| Komunikacja: | ["Bus"] |
| Numer oferty: | |
| CRM: | 516/2517/OGS |
Pokaż więcejmniej