pokoje 626m²
Mazowieckie Sochaczewski Teresin Nowe Paski
55 000 PLN
55 000 PLN Negocjuj cenę >
Mazowieckie Sochaczewski Teresin Nowe Paski MAPA
Liczba pokoi
Powierzchnia
626 m2
Cena za m2
88 PLN
Piętro
0
Rok budowy
Pokaż więcejmniej
| Ogólne warunki: | |
| Cena: | 55 000 PLN |
| Waluta: | PLN |
| Powierzchnia działki: | 626 |
| Cena za m2: | 88 PLN |
| Przeznaczenie działki: | Budowlana |
| Warunki zabudowy: | |
| Plan miejscowy: | tak |
| Warunki zabudowy: | tak |
| Wygląd i kształt gruntu: | |
| Kształt działki: | Irregular |
| Ukształtowanie działki: | |
| Ogrodzenie: | No |
| Media: | |
| Ujęcie wody: | Miejskie w drodze |
| Rodzaj kanalizacji: | Brak |
| Prąd: | W drodze |
| Gaz: | Nie |
| Otoczenie: | |
| Droga dojazdowa: | Asphalt |
| Dostępne w okolicy: | ["LowBuilding","Shop","Restaurant","School","Forest","Bank","River"] |
| Numer oferty: | |
| CRM: | 189/2517/OGS |
Pokaż więcejmniej