Działka  pokojowe na Sprzedaż

pokoje 6851m²
WIELKOPOLSKIE poznański ul. Smugi

1 280 000 PLN

działki z wydanymi warunkami zabudowy 6851 m²

1 280 000 PLN Negocjuj cenę >

WIELKOPOLSKIE poznański ul. Smugi MAPA

1/1

1 280 000 PLN WYŁĄCZNOŚĆ   

Na sprzedaż kompleks 7 działek budowlanych z wydanymi warunkami zabudowy, położonych w miejscowości Wielka Wieś przy ul. Smugi (gmina Buk, powiat poznański).
To idealna propozycja zarówno dla inwestora, jak i osób prywatnych szukających spokojnego miejsca pod budowę domu z szybkim dojazdem do Poznania.

Parametry nieruchomości:
• liczba działek: 7
• powierzchnia działek: od 740 m² do 1.053 m²
• łączna powierzchnia: 6.851 m²
• działki sprzedawane z udziałem w drodze dojazdowej
• wydane warunki zabudowy:
o zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna
o budynki wolnostojące

Lokalizacja:
• centrum Buku - ok. 3 min
• autostrada A2 - ok. 7 min
• Poznań - ok. 25 min
• szkoła, sklepy, usługi - kilka minut samochodem
W okolicy nowa zabudowa jednorodzinna oraz tereny spacerowe - idealne miejsce do życia z dala od miejskiego zgiełku.

Atuty nieruchomości:
• spokojna, zielona okolica
• rozwijające się osiedle domów jednorodzinnych
• szybki i wygodny dojazd do Poznania
• dostęp do mediów:
o woda
o prąd
o ścieki
(na podstawie zapewnień gestorów sieci)
• idealne warunki pod budowę domów jednorodzinnych

Cena:
1.280.000 zł - za całość (działki nr 226/1 - 226/9)
Istnieje możliwość zakupu mniejszej liczby działek
W sąsiedztwie dostępny również większy teren inwestycyjny na sprzedaż

Pokaż więcejmniej  

 
Ogólne warunki:
Cena:1 280 000 PLN
Waluta:PLN
Cena za m2:187 PLN
 
Numer oferty:
CRM:34964549659

Pokaż więcejmniej  

Masz pytania? Napisz!

Przepisz kod captcha:

Polecamy podobne oferty

Zapisz się na powiadomienia o podobnych ofertach

Przepisz kod captcha:

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności.

Nowe zapisy w Polityce Prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.

Zaawansowane