5 pokoje 223.05m²
ŚLĄSKIE Bielsko-Biała pl. Józefa Niemczyka
399 000 PLN
399 000 PLN Negocjuj cenę >
ŚLĄSKIE Bielsko-Biała pl. Józefa Niemczyka MAPA
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
223.05 m2
Cena za m2
1 789 PLN
Piętro
Rok budowy
1900
Pokaż więcejmniej
| Ogólne warunki: | |
| Rynek: | Wtórny |
| Cena: | 399 000 PLN |
| Waluta: | PLN |
| Powierzchnia: | 223.05 m² |
| Cena za m2: | 1 789 PLN |
| Stan nieruchomości: | |
| Opis budynku: | |
| Rok budowy: | 1900 |
| Stan budynku: | do remontu |
| Liczba pięter: | 1 |
| Winda: | nie |
| Bezpieczeństwo: | |
| Monitoring: | nie |
| Ochrona: | nie |
| Powierzchnia dodatkowa: | |
| Balkon: | nie |
| Komórka/Piwnica: | nie |
| Loggia: | nie |
| Numer oferty: | |
| CRM: | 34964552502 |
Pokaż więcejmniej