pokoje 1011m²
Mazowieckie Warszawski Zachodni Łomianki Kolejowa
230 000 PLN
230 000 PLN Negocjuj cenę >
Mazowieckie Warszawski Zachodni Łomianki Kolejowa MAPA
Liczba pokoi
Powierzchnia
1011 m2
Cena za m2
228 PLN
Piętro
0
Rok budowy
Pokaż więcejmniej
| Ogólne warunki: | |
| Cena: | 230 000 PLN |
| Waluta: | PLN |
| Powierzchnia działki: | 1011 |
| Cena za m2: | 228 PLN |
| Przeznaczenie działki: | Usługowa |
| Warunki zabudowy: | |
| Plan miejscowy: | tak |
| Warunki zabudowy: | nie |
| Wygląd i kształt gruntu: | |
| Kształt działki: | Rectangle |
| Ukształtowanie działki: | |
| Ogrodzenie: | No |
| Media: | |
| Ujęcie wody: | Miejskie w drodze |
| Rodzaj kanalizacji: | Miejska w drodze |
| Prąd: | W drodze |
| Gaz: | W drodze |
| Otoczenie: | |
| Droga dojazdowa: | Hardened |
| Numer oferty: | |
| CRM: | 137/2517/OGS |
Pokaż więcejmniej