pokoje 1200m²
MAZOWIECKIE pruszkowski ul. Raszyńska
1 650 000 PLN
1 650 000 PLN Negocjuj cenę >
MAZOWIECKIE pruszkowski ul. Raszyńska MAPA
Liczba pokoi
Powierzchnia
1200 m2
Cena za m2
1 375 PLN
Piętro
Rok budowy
Pokaż więcejmniej
| Ogólne warunki: | |
| Cena: | 1 650 000 PLN |
| Waluta: | PLN |
| Cena za m2: | 1 375 PLN |
| Numer oferty: | |
| CRM: | 34964552394 |
Pokaż więcejmniej