pokoje 812m²
WIELKOPOLSKIE poznański ul. Jeziorna
249 999 PLN
249 999 PLN Negocjuj cenę >
WIELKOPOLSKIE poznański ul. Jeziorna MAPA
Liczba pokoi
Powierzchnia
812 m2
Cena za m2
308 PLN
Piętro
Rok budowy
Pokaż więcejmniej
| Ogólne warunki: | |
| Cena: | 249 999 PLN |
| Waluta: | PLN |
| Cena za m2: | 308 PLN |
| Numer oferty: | |
| CRM: | 34964539515 |
Pokaż więcejmniej