pokoje 3100m²
LUBELSKIE świdnicki ul. Piasecka
307 000 PLN
307 000 PLN Negocjuj cenę >
LUBELSKIE świdnicki ul. Piasecka MAPA
Liczba pokoi
Powierzchnia
3100 m2
Cena za m2
99 PLN
Piętro
Rok budowy
Pokaż więcejmniej
| Ogólne warunki: | |
| Cena: | 307 000 PLN |
| Waluta: | PLN |
| Cena za m2: | 99 PLN |
| Numer oferty: | |
| CRM: | 34964547129 |
Pokaż więcejmniej