3 pokoje 44m²
DOLNOŚLĄSKIE oławski ul. Krótka
329 000 PLN
329 000 PLN Negocjuj cenę >
DOLNOŚLĄSKIE oławski ul. Krótka MAPA
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
44 m2
Cena za m2
7 477 PLN
Piętro
3
Rok budowy
1964
ŚCISŁE CENTRUM - TUŻ PRZY OŁAWSKIM RYNKU
Ostatnie piętro | 44 m² I Piwnica I Zrewitalizowany blok I Funkcjonalny układ
Funkcjonalne 3 pokojowe mieszkanie z wydzieloną kuchnią, położone w strategicznym punkcie Oławy przy ul. Krótkiej. Nieruchomość idealna jako bezpieczna lokata kapitału lub mieszkanie dla rodziny ceniącej miejski styl życia.
*****
ROZKŁAD POMIESZCZEŃ I STANDARD:
Mieszkanie składa się z 3 ustawnych pokoi, kuchni, łazienki, osobnego WC oraz przedpokoju, a wysokość pomieszczeń wynosi 2,55 m. Lokal jest przeznaczony do remontu, co umożliwia dowolną aranżację wnętrza. Instalacja elektryczna została wymieniona na miedzianą ok. 10 lat temu, a instalacja gazowa jest nowa.
Nieruchomość posiada status pełnej własności z odrębną Księgą Wieczystą. Budynek zarządzany przez Centrum BLD, ma odnowioną i ocieploną elewację oraz czystą klatkę schodową.
LOKALIZACJA:
Nieruchomość znajduje się w ścisłym centrum Oławy, przy ul. Krótkiej 6. Bezpośrednie otoczenie charakteryzuje się dostępem do pełnej infrastruktury miejskiej: licznych punktów handlowo-usługowych, restauracji oraz placówek administracyjnych.
Na podwórku przynależnym do budynku dostępny jest odnowiony plac zabaw.
W promieniu kilkuset metrów od mieszkania znajdują się tereny zielone oraz przystanki komunikacji miejskiej, co zapewnia sprawną logistykę wewnątrz miasta.
* Stacja PKP Oława: Znajduje się w odległości ok. 1,4 km od mieszkania.
* Główny dworzec autobusowy znajduje się przy ul. 3 Maja (ok. 600 m od ul. Krótkiej).
INFORMACJE DODATKOWE:
* Centralne ogrzewanie miejskie,
* Miedziana instalacja elektryczna,
* Nowa instalacja gazowa w mieszkaniu,
* Ciepła woda z piecyka gazowego Junkers,
* Dostępne przyłącze światłowodowe,
* Budynek i piwnice objęte systemem monitoringu,
* Do lokalu przynależy piwnica,
* Czynsz administracyjny wynosi około 410 PLN.
Serdecznie zapraszam na prezentację!
Pokaż więcejmniej
| Ogólne warunki: | |
| Cena: | 329 000 PLN |
| Waluta: | PLN |
| Liczba pokoi: | 3 |
| Powierzchnia: | 44 m² |
| Cena za m2: | 7 477 PLN |
| Czynsz administracyjny: | 410 zł |
| Rynek: | Wtórny |
| Opis budynku: | |
| Rodzaj budynku: | Blok mieszkalny |
| Rok budowy: | 1964 |
| Liczba pięter: | 3 |
| Piętro: | 3 |
| Stan budynku: | do remontu |
| Winda: | nie |
| Standard mieszkania: | |
| Stan nieruchomości: | do remontu |
| Rodzaj ogrzewania: | CO miejskie |
| Pomieszczenia i pokoje: | |
| Typ kuchni: | Z oknem otwarta na salon |
| Powierzchnia dodatkowa: | |
| Balkon: | nie |
| Komórka/Piwnica: | tak |
| Loggia: | nie |
| Ogródek: | nie |
| Schowek: | nie |
| Taras: | nie |
| Bezpieczeństwo: | |
| Monitoring: | nie |
| Ochrona: | nie |
| Teren ogrodzony: | nie |
| Numer oferty: | |
| CRM: | 34964553709 |
Pokaż więcejmniej