Oferty nieruchomości Polska
4 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
85.13 m2
Cena za m2
47 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Białołęka ul. Głębocka
575 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
50.62 m2
Cena za m2
11 359 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Raszyn ul. Raszyńska
2 950 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
33.50 m2
Cena za m2
88 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Jeżyce ul. Józefa Kraszewskiego
610 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
39.16 m2
Cena za m2
15 577 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Naramowice ul. Sielawy
6 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
139 m2
Cena za m2
43 PLN
WIELKOPOLSKIE gnieźnieński os. Osiedle Przyjazne
1 741 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
12187 m2
Cena za m2
143 PLN
MAŁOPOLSKIE wielicki
4 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
68 m2
Cena za m2
66 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów ul. Alternatywy
999 000 PLN
2 pokoje
| 46.10 m2
| 21 670 PLN/m2
MAŁOPOLSKIE Kraków Stare Miasto ul. Józefa Sarego
999 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
46.10 m2
Cena za m2
21 670 PLN
MAŁOPOLSKIE Kraków Stare Miasto ul. Józefa Sarego
370 000 PLN
2 pokoje
| 47.90 m2
| 7 724 PLN/m2
WARMIŃSKO-MAZURSKIE Olsztyn ul. Władysława Gębika
370 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
47.90 m2
Cena za m2
7 724 PLN
WARMIŃSKO-MAZURSKIE Olsztyn ul. Władysława Gębika
208 480 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
1303 m2
Cena za m2
160 PLN
MAZOWIECKIE piaseczyński
1 910 000 PLN
3 pokoje
| 64 m2
| 29 844 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Stary Mokotów ul. Asfaltowa
1 910 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
64 m2
Cena za m2
29 844 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Stary Mokotów ul. Asfaltowa
315 840 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
1974 m2
Cena za m2
160 PLN
MAZOWIECKIE piaseczyński
1 150 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
122.51 m2
Cena za m2
9 387 PLN
MAZOWIECKIE legionowski
1 020 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
180 m2
Cena za m2
5 667 PLN
WIELKOPOLSKIE poznański ul. Stęszewska
1 150 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
300 m2
Cena za m2
3 833 PLN
WARMIŃSKO-MAZURSKIE olsztyński ul. Topolowa
1 890 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
206 m2
Cena za m2
9 175 PLN
DOLNOŚLĄSKIE Wrocław Ołtaszyn ul. Agrestowa
3 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
34 m2
Cena za m2
88 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Włochy Okęcie ul. Marcina Flisa
2 200 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
29 m2
Cena za m2
76 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bielany ul. Josepha Conrada
2 100 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
32.30 m2
Cena za m2
65 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Białołęka ul. Nowodworska
4 400 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
82.06 m2
Cena za m2
54 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Białołęka
3 200 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
48 m2
Cena za m2
67 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bielany ul. Loteryjki
399 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
438 m2
Cena za m2
911 PLN
DOLNOŚLĄSKIE wrocławski ul. Kamienna
999 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
167 m2
Cena za m2
5 982 PLN
ŚLĄSKIE bielski ul. Leśna
1 250 000 PLN
4 pokoje
| 170 m2
| 7 353 PLN/m2
ŚLĄSKIE Katowice Kostuchna ul. Zdzisława Hierowskiego