L
W
NW
Lokal Użytkowy 501 m² na Tarchomine
Powierzchnia
501.1 m2
Piętro
0

Lokal Użytkowy 501 m² na Tarchomine

Lokal
Wynajem
Na wyłączność
Józefa Mehoffera, Białołęka, Warszawa
mapa
20 000 PLN
20 000 PLN
20 000 PLN
39 PLN
501.1 m2
Wtórny
idealny
miejska
monitoring
handel-usługi
parking naziemny
151/2517/OLW

Opis nieruchomości

DO WYNAJĘCIA Lokal 501 m2 NA BIAŁOŁĘCE TARCHOMINIE
IDEALNE na siłownie, sale ćwiczeń, przedszkole, gabinety medyczne lub fizjoterapie.

POTENCJAŁ LOKALU
Przeznaczenie lokalu może być dowolne, dzięki lokalizacji przy samej drodzę oraz przestronnemu wnętrzu nadaję się na każdy rodzaj działalności. Przez wiele lat funkcjonowała w nim znana szkoła tańca. Budynek w którym znajduję się lokal w roku 2020 zostanie gruntownie zrewitalizowany oraz obok powstanie kolejna część handloo-usługowa dzięki czemu wzrośnie wartość inwestycji w tym miejscu, dla zainteresowanych przedstawię zatwierdzony projekt.

OPIS LOKALU
Lokal przy samej ulicy z dużymi witrynami o powierzchni 501 m², w środku recepcja, dwa oddzielne pomieszczenia z łazienkami wcześniej użytkowane jako szatnie, 3 duże sale ćwiczeniowe wyłożone drewnianą podłogą o powierzchi od 75m² do 80m², pomieszczenie typu open space o powierzchnie 110m², recepcja, oraz liczne pomieszczenia dodatkowe. Przy budynku do wyłącznego korzystania dwa duże parkingi. Całość wnętrz jest bardzo przestronna oraz do aranżacji w zależności od potrzeb przyszłego najemcy.

LOKALIZACJA
Bardzo dobra lokalizacja nieruchomośći, przy ulicy Mehoffera o dużym natężeniu ruchu drogowego i pieszego, do ulicy Modlińskiej która jest główną arterią zaledwie 5min co czyni to miejsce bardzo dobrze skomunikowanym. W okolicy przystanki autobusowe oraz tramwajowe, linią tramwajową nr.2 15min do metra Młociny. Budynek znajduję się w samym sercu Tarchomina otoczony licznymi osiedlami oraz zabudową jednorodzinną.

CENA
20 000 zł + 23% vat
Opłaty eksploatacyjne dodatkowo płatne
Kaucja do negocjacji w zależności od długości podpisanej umowy wynajmu

Prezentacja 3D


Zdjęcia nieruchomości

Pokaż mapę
Masz pytania? Skontaktuj się z nami.
Aleh Tur
Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami
TUR NIERUCHOMOŚCI
ul. Książkowa 10/4U
03-134 Warszawa

20 000 PLN

To pole jest wymagane
phone