Oferty nieruchomości Polska
1 620 000 PLN
3 pokoje
| 56 m2
| 28 929 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe Saska Kępa ul. Zwycięzców
1 620 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
56 m2
Cena za m2
28 929 PLN
2 295 000 PLN
3 pokoje
| 75 m2
| 30 600 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście Południowe ul. Lwowska
2 295 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
75 m2
Cena za m2
30 600 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście Południowe ul. Lwowska
2 799 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
180 m2
Cena za m2
15 550 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Grunwald ul. Bułgarska
9 300 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
7
Powierzchnia
230 m2
Cena za m2
40 PLN
MAŁOPOLSKIE Kraków Borek Fałęcki ul. Zakopiańska
3 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
51 m2
Cena za m2
59 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola Koło ul. Obozowa
378 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
40 m2
Cena za m2
9 450 PLN
DOLNOŚLĄSKIE Wrocław Fabryczna ul. Średzka
499 360 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
127.84 m2
Cena za m2
3 906 PLN
ŁÓDZKIE sieradzki
2 600 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
39.57 m2
Cena za m2
66 PLN
MAŁOPOLSKIE Kraków Ruczaj ul. Czerwone Maki
790 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
56.09 m2
Cena za m2
14 085 PLN
OPOLSKIE Opole Kolonia Gosławicka ul. Ozimska
239 900 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
3014 m2
Cena za m2
80 PLN
WARMIŃSKO-MAZURSKIE szczycieński
2 100 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
24 m2
Cena za m2
88 PLN
MAŁOPOLSKIE Kraków Krowodrza ul. Mazowiecka
750 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
2600 m2
Cena za m2
288 PLN
ŚLĄSKIE Bytom ul. Musioła
1 269 321 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
226 m2
Cena za m2
5 616 PLN
MAZOWIECKIE grodziski ul. Chełmońskiego
1 885 000 PLN
2 pokoje
| 73.80 m2
| 25 542 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa ul. Maurycego Mochnackiego
1 885 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
73.80 m2
Cena za m2
25 542 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa ul. Maurycego Mochnackiego
1 495 000 PLN
4 pokoje
| 120 m2
| 12 458 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Targówek Zacisze ul. Topazowa
1 495 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
120 m2
Cena za m2
12 458 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Targówek Zacisze ul. Topazowa
5 900 000 PLN
7 pokoje
| 558 m2
| 10 573 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Targówek Bródno ul. Ostródzka
5 900 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
7
Powierzchnia
558 m2
Cena za m2
10 573 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Targówek Bródno ul. Ostródzka
1 300 000 PLN
4 pokoje
| 120.30 m2
| 10 806 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Wesoła ul. Jana Pawła II
1 300 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
120.30 m2
Cena za m2
10 806 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wesoła ul. Jana Pawła II
2 099 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
187 m2
Cena za m2
11 225 PLN
MAZOWIECKIE otwocki ul. Akacjowa
1 525 000 PLN
3 pokoje
| 89.80 m2
| 16 982 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Wilanów al. Aleja Rzeczypospolitej
1 525 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
89.80 m2
Cena za m2
16 982 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wilanów al. Aleja Rzeczypospolitej
999 000 PLN
2 pokoje
| 48.97 m2
| 20 400 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście ul. Wojciecha Górskiego
999 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
48.97 m2
Cena za m2
20 400 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście ul. Wojciecha Górskiego
1 300 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
70.55 m2
Cena za m2
18 427 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa ul. Szwedzka