Oferty nieruchomości z tagiem ogród
3 194 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
241.99 m2
Cena za m2
13 199 PLN
WIELKOPOLSKIE poznański ul. Poznańska
697 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
120 m2
Cena za m2
5 808 PLN
LUBELSKIE łukowski ul. Strażacka
1 430 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
148.43 m2
Cena za m2
9 634 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wawer ul. Lebiodowa
1 990 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
7
Powierzchnia
295 m2
Cena za m2
6 746 PLN
MAZOWIECKIE otwocki Świder ul. Lisia
6 000 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
685 m2
Cena za m2
8 759 PLN
WIELKOPOLSKIE poznański ul. Daktylowa
1 030 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
116.10 m2
Cena za m2
8 872 PLN
MAŁOPOLSKIE krakowski ul. Kasztanowa
420 360 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
73 m2
Cena za m2
5 758 PLN
ŁÓDZKIE bełchatowski ul. Adama Mickiewicza
5 997 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
542 m2
Cena za m2
11 065 PLN
ŁÓDZKIE Łódź Polesie ul. Jagodnica
5 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
57.97 m2
Cena za m2
86 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe ul. Mińska
779 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
45.28 m2
Cena za m2
17 204 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Włochy ul. Bakalarska
875 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
187 m2
Cena za m2
4 679 PLN
ŚLĄSKIE mikołowski Kałuże ul. Wodociągowa
220 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
90 m2
Cena za m2
2 444 PLN
WIELKOPOLSKIE pilski
2 350 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
150 m2
Cena za m2
15 667 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Winogrady ul. Winogrady
5 900 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
333 m2
Cena za m2
17 718 PLN
MAZOWIECKIE piaseczyński Klarysew
7 200 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
135 m2
Cena za m2
53 PLN
WIELKOPOLSKIE poznański ul. Juliana Tuwima
4 900 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
321 m2
Cena za m2
15 265 PLN
ŁÓDZKIE Łódź Rogi ul. Babiego Lata
6 499 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
235 m2
Cena za m2
27 655 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wilanów ul. Wiedeńska
599 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
90 m2
Cena za m2
6 656 PLN
WIELKOPOLSKIE śremski
4 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
140 m2
Cena za m2
32 PLN
ŚLĄSKIE Sosnowiec ul. Jana Kochanowskiego
320 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
105.91 m2
Cena za m2
3 021 PLN
ŚLĄSKIE tarnogórski Zielona ul. Jagodowa
420 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
180 m2
Cena za m2
2 333 PLN
ŚWIĘTOKRZYSKIE włoszczowski ul. Leśna
5 400 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
222.36 m2
Cena za m2
24 285 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów Siekierki
1 150 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
8
Powierzchnia
224 m2
Cena za m2
5 134 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Umultowo ul. Kryształowa
Nieruchomości z ogrodem
Nieruchomości z ogrodem
Pokaż więcejmniej