Zgłoś $ Wyceń
0
Dom na sprzedaż: Bełchatów
420 360 PLN 4 pokoje | 73 m2 | 5 758 PLN/m2 ŁÓDZKIE bełchatowski ul. Adama Mickiewicza
420 360 PLN
wyłączność
Liczba pokoi4 Powierzchnia73 m2 Cena za m25 758 PLN
ŁÓDZKIE bełchatowski ul. Adama Mickiewicza
Dom na sprzedaż wideo spacer 360°
Dodaj do ulubionych
WYŁĄCZNOŚĆ
Liczba pokoi4 Powierzchnia73 m2 Cena za m25 758 PLN Piętro Rok budowy
950 360 PLN 5 pokoje | 131.43 m2 | 7 231 PLN/m2 ŁÓDZKIE bełchatowski ul. Wielkopolska
950 360 PLN
Liczba pokoi5 Powierzchnia131.43 m2 Cena za m27 231 PLN
ŁÓDZKIE bełchatowski ul. Wielkopolska
Liczba pokoi5 Powierzchnia131.43 m2 Cena za m27 231 PLN Piętro Rok budowy2001
Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności.Nowe zapisy w Polityce Prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.