Zgłoś $ Wyceń
0
Dom na sprzedaż: Błażejewo
630 000 PLN 3 pokoje | 69.80 m2 | 9 026 PLN/m2 WIELKOPOLSKIE poznański ul. Osiedle Przylesie
630 000 PLN
wyłączność
Liczba pokoi3 Powierzchnia69.80 m2 Cena za m29 026 PLN
WIELKOPOLSKIE poznański ul. Osiedle Przylesie
Dom na sprzedaż wideo spacer 360°
Dodaj do ulubionych
WYŁĄCZNOŚĆ
Liczba pokoi3 Powierzchnia69.80 m2 Cena za m29 026 PLN Piętro Rok budowy2017
Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności.Nowe zapisy w Polityce Prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.