Zgłoś $ Wyceń
0
Dom na sprzedaż: Czernikowo
799 000 PLN 4 pokoje | 175 m2 | 4 566 PLN/m2 KUJAWSKO-POMORSKIE toruński ul. 3 Maja
799 000 PLN
wyłączność
Liczba pokoi4 Powierzchnia175 m2 Cena za m24 566 PLN
KUJAWSKO-POMORSKIE toruński ul. 3 Maja
Dom na sprzedaż wideo spacer 360°
Dodaj do ulubionych
WYŁĄCZNOŚĆ
Liczba pokoi4 Powierzchnia175 m2 Cena za m24 566 PLN Piętro Rok budowy
Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności.Nowe zapisy w Polityce Prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.