Zgłoś $ Wyceń
0
Dom na sprzedaż: Gdańsk
1 749 000 PLN 5 pokoje | 143.90 m2 | 12 154 PLN/m2 POMORSKIE Gdańsk Osowa ul. Smugowa
1 749 000 PLN
wyłączność
Liczba pokoi5 Powierzchnia143.90 m2 Cena za m212 154 PLN
POMORSKIE Gdańsk Osowa ul. Smugowa
Dom na sprzedaż wideo spacer 360°
Dodaj do ulubionych
WYŁĄCZNOŚĆ
Liczba pokoi5 Powierzchnia143.90 m2 Cena za m212 154 PLN Piętro Rok budowy1986
Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności.Nowe zapisy w Polityce Prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.