Dom na sprzedaż: Józefosław
3 999 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
8
Powierzchnia
496.50 m2
Cena za m2
8 054 PLN
MAZOWIECKIE piaseczyński ul. Migdałowa
1 149 900 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
93.22 m2
Cena za m2
12 335 PLN
MAZOWIECKIE piaseczyński ul. Barwinka
2 150 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
198.80 m2
Cena za m2
10 815 PLN
MAZOWIECKIE piaseczyński ul. Sasanki
1 990 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
7
Powierzchnia
215.06 m2
Cena za m2
9 253 PLN
MAZOWIECKIE piaseczyński
1 199 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
151 m2
Cena za m2
7 940 PLN
MAZOWIECKIE piaseczyński