Dom na sprzedaż: Józefów
790 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
127 m2
Cena za m2
6 220 PLN
MAZOWIECKIE legionowski ul. Szkolna
1 895 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
191 m2
Cena za m2
9 921 PLN
MAZOWIECKIE otwocki
5 288 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
8
Powierzchnia
400.80 m2
Cena za m2
13 194 PLN
MAZOWIECKIE otwocki
2 499 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
195 m2
Cena za m2
12 815 PLN
MAZOWIECKIE wołomiński ul. Spokojna
1 649 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
250.69 m2
Cena za m2
6 578 PLN
MAZOWIECKIE legionowski ul. Strużańska
2 155 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
8
Powierzchnia
280 m2
Cena za m2
7 696 PLN
MAZOWIECKIE otwocki ul. Rozkoszna
4 390 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
7
Powierzchnia
471 m2
Cena za m2
9 321 PLN
MAZOWIECKIE otwocki