Dom na sprzedaż: Katowice
1 250 000 PLN
4 pokoje
| 170 m2
| 7 353 PLN/m2
ŚLĄSKIE Katowice Kostuchna ul. Zdzisława Hierowskiego
1 250 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
170 m2
Cena za m2
7 353 PLN
ŚLĄSKIE Katowice Kostuchna ul. Zdzisława Hierowskiego
1 680 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
221 m2
Cena za m2
7 602 PLN
ŚLĄSKIE Katowice Piotrowice ul. Adama Asnyka
980 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
170.81 m2
Cena za m2
5 737 PLN
ŚLĄSKIE Katowice Ligota
2 500 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
7
Powierzchnia
335 m2
Cena za m2
7 463 PLN
ŚLĄSKIE Katowice Podlesie ul. Nagietek
1 680 000 PLN
6 pokoje
| 160 m2
| 10 500 PLN/m2
ŚLĄSKIE Katowice Piotrowice ul. Karola Szymanowskiego
1 680 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
160 m2
Cena za m2
10 500 PLN
ŚLĄSKIE Katowice Piotrowice ul. Karola Szymanowskiego
1 069 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
170 m2
Cena za m2
6 288 PLN
ŚLĄSKIE Katowice Podlesie ul. Storczyków