Zgłoś $ Wyceń
0
Dom na sprzedaż: Łódź
989 000 PLN 6 pokoje | 191.92 m2 | 5 153 PLN/m2 ŁÓDZKIE Łódź ul. Gliniana
989 000 PLN
wyłączność
Liczba pokoi6 Powierzchnia191.92 m2 Cena za m25 153 PLN
ŁÓDZKIE Łódź ul. Gliniana
Dom na sprzedaż wideo spacer 360°
Dodaj do ulubionych
WYŁĄCZNOŚĆ
Liczba pokoi6 Powierzchnia191.92 m2 Cena za m25 153 PLN Piętro Rok budowy2008
Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności.Nowe zapisy w Polityce Prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.