Dom na sprzedaż: Łódź
1 247 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
106.66 m2
Cena za m2
11 691 PLN
ŁÓDZKIE Łódź Górna ul. Kolumny
2 550 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
35
Powierzchnia
800 m2
Cena za m2
3 188 PLN
ŁÓDZKIE Łódź Górna
1 190 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
220 m2
Cena za m2
5 409 PLN
ŁÓDZKIE Łódź Górna ul. Płocka