Dom na sprzedaż: Marki
1 969 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
141.30 m2
Cena za m2
13 935 PLN
MAZOWIECKIE wołomiński ul. Podolska
1 250 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
7
Powierzchnia
174 m2
Cena za m2
7 184 PLN
MAZOWIECKIE wołomiński ul. Cicha
1 250 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
7
Powierzchnia
174 m2
Cena za m2
7 184 PLN
MAZOWIECKIE wołomiński ul. Cicha
1 800 000 PLN
3 pokoje
| 151 m2
| 11 921 PLN/m2
MAZOWIECKIE wołomiński ul. Aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego
1 800 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
151 m2
Cena za m2
11 921 PLN
999 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
251 m2
Cena za m2
3 980 PLN
MAZOWIECKIE wołomiński ul. Srebrna
3 200 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
268.20 m2
Cena za m2
11 931 PLN
MAZOWIECKIE wołomiński ul. Wenecka